Sztuka Metal Minion Poland

Sztuka Metal Minion Poland

Rzeźby Figury Lampy w unikatowym stylu

Tworzenie sztuki rzeźbienia postaci z miks recyklingu jest jedyną funkcją, którą mogę bezpiecznie wykonać, która jest w 100% moim dziełem. Ponadto jest wykonana całkowicie pod moją kontrolą i która reprezentuje wyjątkowy cel, jest niczym światełko w tunelu. 

Zaś który sprawia, że moje egzystencje w jakiś sposób wydają się cenne. Ponieważ jest rzeczywistym darem możliwość wzięcia czegoś zakopanego głęboko w zamieszaniu mojej świadomości. Po czym wystawienia go i pokazania innym czującym istotom. Ażeby i oni poczuli sens istnienia życia. 

Bo jest coś jeszcze, czego na ogół nie widać, coś bardziej wzniosłego niż nam się to tylko wydaje. Jednakże ze względów na przekonania ludzi akcent tego, co wartościowe jest pomijany.

Moje pierwsze prace jakie wykonałem ze złomu w żaden sposób nie reprezentują mojego obecnego stylu sztuki. Albowiem reprezentują to, co działo się głęboko we mnie w tym czasie mojego życia. Bo kiedy Życie rzuca mnie bezlitośnie z powrotem w miażdżącą duszę otchłań nicości. Wtedy jestem zmuszony do eksploracji siebie, jak i nadania struktury temu, co znajdę … i stworzenia!

W związku z tym, że od zawsze poruszało mnie piękno. Dlatego tworząc wyjątkową sztukę, zawsze staram się stworzyć coś, co uważam za piękne. Oprócz tego wierzę w uczucia, które oczywiście posiadam.

Ponieważ piękno przychodzi do nas w wielu postaciach. 

Aczkolwiek nie zawsze rozpoznajemy piękno, kiedy je widzimy. To chyba dlatego ma ono w sobie tak tajemniczą właściwość.

Bo kiedy tworzę sztukę, jestem oderwany od zwykłego życia.  C więcej, czuję się jakbym był nie z tego świata, jakbym nie był sobą.  Jednakże  jestem sobą, tylko  połączony  z moją artystyczną świadomością. Bez wątpienia w mojej sztuce jest dużo mnie. A jednak moja sztuka to nie ja, nie całkiem.

A zatem, czy brak wyboru z jakiegokolwiek powodu zawsze mówi o szaleństwie?  Które zaś jest potęgą, a ludzie od zawsze bali się władzy. Tak więc rdzeniem wielkiej sztuki jest nasz wielki strach, nasz radosny terror. To jest oczywiście istota istnienia. Bez dwóch zdań możesz to zobaczyć, jeśli zamkniesz oczy i spojrzysz głęboko w środek duszy. 


Discover collection

Witaj w moim artystycznym świecie w krainie Minionka

Ponieważ znajdujesz się w przestrzeni nikczemnego sługi metalowca, na płaszczyźnie rzeczywistości świadomej. Tak więc  powinieneś zacząć od zapoznania się z obowiązującymi w tej domenie regułami. Albowiem jest to jedyny sposób ażeby zrozumieć naturę większej zbiorowości  z jaką będziesz tutaj egzystował. 

Przede wszystkim jesteś w obszarze żółtego stworka, na tym terenie możesz czuć się bezpiecznie. Oczywiście odpowiedzialność za potwora biorę na siebie.

Z pewnością interesują cię korzyści z orbitowania w towarzystwie tych unikatowych bytów. Bo  podstawą do prawidłowego poruszania się,  jest obeznanie miejsca pobytu. Dlatego po krotce opowiem, czego możesz się tu spodziewać. 

Na pewno są tu produkty rękodzielnicze rzemiosła artysty amatora, w 100 % wykonane z materiałów wtórnego pochodzenia. A mianowicie jest mowa o metalu, stali, metalach kolorowych szlachetnych, tworzywie sztucznym, drewnie itd. Ponadto towarem jest niezwykłe oświetlenie, czyli lampy figuratywne 3d Led. Co więcej, ich wykonanie jest drobiazgowe i dokładne. 

Ponieważ, co jest dla mnie najważniejsze, aby każdy mógł  to poczuć, tą pozytywną energię. Którą bez dwóch zdań wam oferuję, to światełko jest dla ciebie stworzone. Być może podążysz za subkulturą maestria Gru. A w rezultacie staniesz się szczęśliwym posiadaczem ziarenka z precyzją   

Udekoruj ściany sztuką, czyli płytką z motywem jesiennych liści !

Jeżeli to czujesz, że jednak twoja oprawa wnętrza mieszkania lub domu wygląda dość kiepsko. Ponadto, że czegoś tam brakuje jakiejś ozdoby, która by to miejsce ożywiła. Co więcej, nadała mu takich cech, jak wyjątkowy i unikatowy design. A w związku z tym, że jesteś osobą wymagającą, która wie czego chce. To oczywiście jest ci trudno dogodzić.

Ponieważ efekty specjalne, a raczej ich tworzenie są moją pasją! Tak więc musisz zobaczyć mój wyjątkowy produkt, który jest nowością dekoracyjną posiadającą uniwersalne zastosowanie. Ponadto spełnia on twoje wszystkie wymagania i kryteria dekoracji, która posiada to coś, co cię dogłębnie urzeknie. 

Wreszcie się udało stworzyć dekor inny niż wszystkie!

Płytka ścienna z serii JESIENNY LIŚĆ jest produktem artystycznym wykonanym ręcznie, ponadto z materiałów  wtórnego pochodzenia. Co więcej,  jest dekorem sztuki naturalnej o wyrazistych barwach złotej jesieni.  To oprócz tego, dekor posiada szeroki wachlarz wzorów, wymiarów i kształtów. Bo jest go około 200 rodzai!

Przede wszystkim musicie wiedzieć, że s ą to dekoracje unikatowe. Ponieważ tworzę je wyłącznie jako pojedyncze sztuki i jest produktem bez możliwości powtórzenia. Dlatego radzę podejmować decyzje, które są szybkie, trafne no i udane.

 

 

Poznaj mnie jako artystę oraz sztukę mojego stylu!

Jednakże jest to dla mnie zagadką, dlaczego z moją sztuką tak trudno do was dotrzeć? Czyżby powodem było to, że jako Artysta Partyzant jestem tylko amatorem.  Aczkolwiek trudno jest określić granice oddzielającą amatorów od prawdziwych mistrzów twórców sztuki. 

W podsumowaniu moja twórczość, która trwa już dwa lata wygląda następująco:

  •  Po pierwsze tworzę sztukę własnego kierunku oraz sztukę przekazu ukrytych informacji. Ponadto źródłem jest moja podświadomość, to stamtąd czerpie inspirację oraz tematy na moje prace.
  • Po drugie mimo tego, że sztuka zabrała mi prawie wszystko, co miałem. To jednak wierzę w nią, jak nigdy dotąd. Albowiem łączy nas coś, co jest niewytłumaczalne. Bo jak mam to wytłumaczyć osobą, które mają przekonania, a jest ich z 98 % społeczeństwa. Że niby,  posiadam wizję tego, co mam w danym momencie stworzyć.

[featured_products columns=”3″]

Kategorie

  1. Pierwsza jest Sztuka metalu z odzysku.
  2. Druga jest historia Gru Dru i Minionki

[product_categories columns=”3″]

Discover collection

Połącz się z moja sztuką


Facebook-f


Twitter


Instagram


Youtube


Pinterest

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: