Co jest złego w oświetleniu Led? To KELVIN

Czy jest coś złego w oświetleniu Led, czy aby jest to możliwe? Przede wszystkim w lampach LED nie ma nic „złego”, co mogłoby budzić niepokój. Jednakże jest coś, o czym powinniśmy wszyscy wiedzieć, bez wyjątku. Albowiem mowa jest o pewnym parametrze oświetlenia Led zwanym zaś Kelvin lub temperatura barw owa.  Co więcej, są to odcienie bieli, z którymi wszyscy mamy styczność. Ponadto, który dla większości z nas jest ciężki do uzyskania, niebieski lub ogólnie niedopuszczalny.

Czy coś złego w oświetleniu Led, na pewno nie w tym, co widzisz.
Czy jest coś złego w oświetleniu Led, na pewno nie w tym, co widzisz?

Przede wszystkim, na co trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu lampy, czy też oświetlenia. Innymi słowy, wiele sklepów, marketów sprzedaje lampy w dużych opakowaniach. Co więcej, ku naszej niewiedzy nabywamy lampę 5-6 000 kelwinów. Dlatego, że nie poświęcamy czasu na dokładne zaznajomienie się z instrukcją i parametrami danego oświetlenia. W konsekwencji, po zainstalowaniu ów lampy uzyskamy fałszywą barwę, surową lub niebieską.

PAMIĘTAJ, aby przeczytać etykietkę lub pole, na którym znajdziesz cenne informacje, takie jak parametr Kelvin lampy. Ponadto zaopatruj się w żarówki K3 lub mniej, jeśli używasz takich w domu. W przeciwnym razie spróbuj zainstalować tego typu oświetlenie, tak na próbę. Jednakże zobaczysz, że Ci się spodoba i już innych żarówek w swoim mieszkaniu, domu nie będziesz montował.

 

Nic złego w oświetleniu LED nie ma, jednak pamiętaj — Kelvin.

W podsumowaniu wiemy, że nic złego w oświetleniu nie ma.

Po pierwsze, producenci produkują oświetlenie i lampy o wyższym parametrze Kelvina, oczywiście przy niższych kosztach produkcji. Dlatego mają tendencję do popychania i wciskania tych lamp. W których zaś cena jest wyższa, a zarazem i atrakcyjna dla producenta oświetlenia. Innymi słowy, Zrób sobie przysługę i zbadaj temat, jak to się Ciebie tyczy.

Aczkolwiek to wiem, gdzie na pewno zaopatrzysz się w odpowiednie dla siebie lampy Led, które nic złego w sobie nie mają. Przede wszystkim jest to ręcznie wykonane oświetlenie, Co więcej, jest to nowość.

Przede wszystkim LAMPY ARTMETALMINIONPL, Które dostępne są w sklepie Etsy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑