Co to fundament życia istoty ludzkiej, czy to ważne?

Bo może nie wiesz lub nie zdajesz sobie z tego sprawy, czym jest fundament życia istoty ludzkiej. Przede wszystkim są to słowa osoby artysty, który w jakimś już stopniu dąży do oświecenia duchowego. Dlatego w tym wpisie z dnia codziennego poruszę temat moralności i zachowań ludzkich. Ponieważ, jak można by zauważyć, że te wartości wśród ludzi ulegają zmianom. A to, czy na dobre są to zmiany, chyba jednak nie, ale to już musicie sami stwierdzić.

Głowa ludzka, a raczej mózg działa w sposób nam niby znany, bo raczej każdy siebie zna. Lecz przychodzą momenty w życiu, krótkie chwilę, które pokazują nam, na ile siebie znamy. Tak właściwie takie krótkie zdarzenia, dają nam możliwość poznania samego siebie. Albowiem upewniają cię w twoich przekonaniach, a zarazem hartują ducha twego jedynego. Co więcej, do tego stopnia, że jesteś pewien swych możliwości i tego, jak się zachowasz w danej sytuacji. Bo nie ma to jak spokój ducha i panowanie nad daną sytuacją. Tak więc teraz przytoczę słowa GRU, które brzmią następująco:

„FUNDAMENT ŻYCIA ISTOTY LUDZKIEJ, TO BAGAŻ DOŚWIADCZEŃ, A KAŻDE DOŚWIADCZENIE ŻYCIOWE I TE DOBRE I TE ZŁE SĄ TWOIM BUDULCEM.”

Czy wiecie, o co mi chodzi, to tak jak na budowie, podczas stawiania domu i jak wiemy, że budowla budowli nie równa. Przede wszystkim są osoby, które całe życie mają farta, a ich budulcem są tylko pozytywne emocje i chwilę. Zaś dom jaki zbudują, będzie lekki piękny i czarujący.

Po drugie, fundament życia w domku numer 2.

Lecz budowlańcy, którzy mają mieszany asortyment, to już na pierwszy rzut oka widać, że coś ten jego fundament życia, czyli domek jakoś przekombinowany. Ponieważ ich budulec nie jest już tak gładki i równy. Bo weźcie sobie wyobraźcie, że murujemy teraz ścianę frontowa, naszego wymarzonego domku. Wreszcie mamy pierwszą warstwę ściany, a nasz mur, jak na razie ma grubość 24 cm. Oj, jak to super wygląda, no bo jest super, a teraz zaprawa i lecimy z warstwą drugą. Tym razem robisz wielkie oczy ze zdziwienia, kiedy to bierzesz do rąk kolejną cegiełkę na swojej budowie. I widzisz, że coś jest nie tak, lecz jak na razie tylko jeden wymiar masz nie stały.

A co wtedy robi Pan Kowalski, a mianowicie nadwyżkę towaru lub jego braki chowa. Jak to gdzie, do środka, bo najważniejsza jest ściana frontowa. Dlatego tam, to miejsce, musi być na tip top wygłaskane. A czemu, bo ludzie widzą. Albowiem to, że ich nigdy nikogo nie zaprosisz do swego wnętrza domku, to już nie ważne. Ponieważ to, co ważne, że ukryjesz przed całym światem te krzywe i zdeformowany wnętrze. Jednakże, co takie wnętrze jest warte, jeżeli wypełniamy je pustką. Ponadto do końca życia kryjemy się z faktem dokonanym . Tak więc budowla numer 2 tylko z wierzchu jest ładna, bowiem wnętrze nie było ruszone od czasu wybudowania. No bo po co, jeżeli front się wypasa i zachwyca oko przechodnia.

Po trzecie, fundament życia w domku nr 3.

Kolejna budowla z numerem trzy, a w tym przypadku załóżmy, że pierwszą warstwę mamy wyprowadzoną, na tak zwaną igłę. Nasz początek fundamentu oko cieszy, bo jest po prostu w dechę. A więc i tutaj nakładamy zaprawę i bierzemy cegły w dłoń, a co to za syf, że każda cegła jest inna. Wśród sterty materiału ciężko Ci znaleźć, choć kilka pasujących do siebie pustaków. W poprzedniej budowli było uproszczenie, bowiem tylko jeden wymiar ulegał zmianie. Podczas gdy ostatni budowlaniec takiej furtki już nie ma i co ma chłopaczyna zrobić. Bo towaru wymienić nie można, zbyt wiele opcji nie ma.

Fundament życia człowieka powinien zostać solidnie zbudowany, aby nic i nikt nie mógł go zniszczyć.
Bo fundament życia człowieka, na pewno powinien zostać solidnie zbudowany, aby nic i nikt nie mogło go zniszczyć. A ponadto zachwiać jego równowagi.

Co więcej, pokusiłbym się stwierdzeniem, że rozwiązanie jest tylko jedno. A mianowicie pozostało mu zakasać rękawy i brać się do roboty. Każdą jedną cegłę musi poddać obróbce, aby doprowadzić ją do wymiarów pierwszej warstwy. Tak więc roboty ma co nie miara, cięcie, samo cięcie i niczym artysta dopasowuje cegła po cegle. Nie robi tego na odpierdol, jak poprzednik, a i w tym przypadku można by użyć mocniejszych określeń. Aczkolwiek nie będziemy świrować i wrócimy na ziemię.

W podsumowaniu fundament życia w każdym z domków jest inny.

W konsekwencji, to budowla budowlańca artysty, niczym nie będzie odbiegać od budynku FARCIARZA. Bo środek jak i ściana frontowa będzie na tip top. A ponadto śmiało można zaprosić gościa do środka, aby zobaczył twoje wnętrze. Bo ty przecież, nie masz nic do ukrycia. Twoje drzwi mogą być na oścież otwarte i nie musisz wracać i sprawdzać, czy aby zamknięte na cztery spusty. Bo może ktoś a nuż zobaczy twoje wnętrze i to co tak tam dyskretnie ukrywasz. Aczkolwiek jedyny minus budowli numer trzy, to czas wykonania, tutaj pracę nie będą widoczne z dnia na dzień.

W związku z tym, tak szybko w domku nie zamieszkasz, jak FARCIARZ, czy POZORANT. BOWIEM w tym przypadku to potrzeba czasu i cierpliwości, jak i samozaparcia. Wreszcie, cz wiecie, co jest najpiękniejszego w budowli numer trzy. Z pewnością, moim zdaniem to efekt końcowy i to, że twój domek zbudowałeś sam, własnymi rękoma. Nie jak w przypadku FARCIARZA, on sobie domu nie postawił. Jemu stawiała firma budowlana, bowiem sam nie jest w stanie tego osiągnąć. Dlatego, że jego bagaż doświadczeń jest żaden, miał wszystko podane na tacy. A czy to źle, czy też nie, to już nie mi oceniać.  Przede wszystkim, jak wiadomo, że różnie to w życiu bywa, a co jak fart zmieni właściciela i co wtedy?

Bo fundament życia to podstawa, bez której upadniesz.

Więc jeśli twoja wiara nie godna jest bluźnierstwa, jakiego zaraz dokonam. Albowiem powiadam ja tobie, zakończ swe czytanie tu i teraz i w spokoju ducha opuść tego bloga. Wiedz, że nie ręczę za swe słowa, bowiem one samoistnie ulatują z mego wnętrza, czy też duszy….. Tak więc, kilka słów dla posiadaczy budowli numer dwa. Z pewnością są to PIERDOLE… POZORANCI, BANDA ZŁODZIEI I DEGENERATÓW SPOŁECZNYCH.  Albowiem HU… WAS TRAFIA, JAK PATRZYCIE NA SĄSIADUJĄCE WAS BUDOWLE I NA SIŁĘ PRÓBUJECIE ZAMIESZAĆ w ich czystym wnętrzu. A dla uspokojenia emocji to zobacz mój ostatni wpis Zdrada to życie, a ją opiszę może i w to nie uwierzycie

Jedna myśl na temat “Co to fundament życia istoty ludzkiej, czy to ważne?

Dodaj własny

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑