Czy zadośćuczynienie w życiu jednak obowiązuje

Bo jak myślisz, czy zadośćuczynienie za poświęcenie jest w życiu stosowane, co wy o tym myślicie? Co więcej, czy odkupienie win powinno być zwieńczeniem zadośćuczynienia? Jeżeli ktoś zrobi lub też wyrządzi ci krzywdę, to powinien on tobie w jakiś sposób ci zrekompensować? A może myślisz wręcz przeciwnie, że takiego wała co polska cała i nic się nie należy. Jednak według mnie, to z pewnością należałoby zadośćuczynić.  Aczkolwiek jeżeli masz inne zdanie na ten temat, no to super. Albowiem nie o takim zadośćuczynieniu będzie dalszy wpis, co za zadośćuczynienie będę omawiał?

Może najpierw wypowiem się jak jeszcze można interpretować zadośćuczynienie. Przede wszystkim zacznę od tego, że akurat to zagadnienie zadośćuczynienia i mnie dotyczy. Dlatego postanowiłem zadośćuczynić i dodam to, że temat był już przeze mnie poruszany.  Jednakże tam było w innej formie omawiane. Powiedziałbym raczej nie omawiane a powiedziane w krótkim zwięzłym wpisie.

Wracając do tematu jak można interpretować zadośćuczynienie w życiu.

Z pewnością za poświęcenie i za co jeszcze? Tak więc, jeżeli ktoś by chciał swoje winy odkupić u osoby pokrzywdzonej. A zatem w jaki sposób powinien zadośćuczynić? Bo jak dla mnie to zwykłe przepraszam jest właśnie takim zadośćuczynieniem. Przede wszystkim nie żądajmy Bóg wie jakich pieniędzy, że czujesz się wielce pokrzywdzony. Weź wreszcie przestań już takie brednie opowiadać. Należy jednak pamiętać, że nie pieniądze są najważniejsze, oj nie. Wręcz przeciwnie jest to zguba dla ludzkości.

Wyobraź sobie, że ten człowiek oszalał albo – co gorsza – zwariował. Opętało go, lecz prawdopodobnie to było chwilowe. Dlatego trzeba po części zrozumieć i umieć się postawić w takiej sytuacji. Warto jednak pomagać. Ponieważ niedługo większość ludzi zwariuje. Albowiem człowiek staje się wilkiem co gorzej wilkołakiem. A ponadto z nieznanych tobie przyczyn. Z pewnością myślisz, że najlepiej byłoby kołek osikowy i w serce, tak nie można robić. Ponieważ dojdzie do tego, że większość ludzkości właśnie w ten sposób się zakołkuje.

Dlatego trzeba działać. Jednak nie karać, a spróbować jakoś tych ludzi wyprowadzić z tego transu, w jakim się znajdują. Przede wszystkim uwolnić ich duszę od złych mocy szatana. Który zaś kupuje sobie jednego po drugim niczym na jakimś ogromnym targowisku w centrum nowego Yorku. Wreszcie ludzie muszą zrozumieć, że pieniądze to nie wszystko. Bo inaczej szlag to wszystko trafi, tak ciebie. Aczkolwiek pytasz się czemu akurat ciebie. Bo tyś jest niewinny. Bez wątpienia będzie już za późno, na jakikolwiek zadośćuczynienie. Bogu przede wszystkim jemu. Modlitwa za duszę opętane przez tego nikczemnego szatana. A ponadto prosząc o nawrócenie, co najważniejsze o Wniebowstąpienie.

Bowiem jest zadośćuczynienie w życiu za szkodę w wypadku.

Zaś kolejnym przykładem może być zadośćuczynienie za poczynione szkody podczas wypadku, jak i śmierci bliskiej ci osoby. Wydaje mi się, że w tym przypadku ciężko będzie komuś przyjąć szczere przepraszam takie prawdziwe od serca. A nie jak to zwykle bywa,że ktoś cię za coś przeprasza, jednak w głębi ducha sobie myśli. Bo taki chuj cię przepraszam, niech się goni złamas jeden.

Jeżeli zadośćuczynienie w życiu nie jest egzekwowane to wtedy przychodzi diabeł
Jeżeli zadośćuczynienie w życiu nie jest egzekwowane, to wtedy przychodzi diabeł i zabiera, co mu się należy

No ale w drugą stronę, to już się zaczyna pole do popisu. Ponieważ z chciwości rasa ludzka jest w stanie wiele zrobić. Co więcej, pokusiłbym się o takie stwierdzenie, że 80 procent ludności, to zrobią dosłownie wszystko. I do wszystkiego się posuną, albowiem chciwość jest jak trucizna w postaci obcego. Przede wszystkim On siedzi w tobie w środku, a ty o tym nie wiesz. A ponadto nawet się nie domyślasz, że coś z tobą nie tak. Jednak pamiętaj on tam siedzi i na razie jest to maluszek . A do nieba to raczej cię nie zaprowadzi. Ponieważ on siedzi i skubie sobie ciebie, tutaj chaps, to może teraz tam chaps. Bo niczym się nie obejrzysz, a będziesz już w stanie jedyne, co powiedzieć, to żegnajcie najbliżsi . O ile jeszcze będziesz ich posiadał. Albowiem jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz sam jak palec w nocniku.

Dlatego nie wypowiadam się zbytnio tutaj o zadośćuczynieniu w życiu.

Ponieważ dla mnie każde zadośćuczynienie może być w formie dziękuję. Tak wiem, że jak mi by się coś takiego stało to, czy zwykłe przepraszam wystarczyłoby jako zadośćuczynienie w życiu. Jeżeli jednak byłoby to prawdziwe, tak jak wspominałem wcześniej od serca, to tak w zupełności by wystarczyło. O ile musiałby zrozumieć, co za krzywdę wyrządził. Bo niekiedy tych, co krzywdzą sumienie zżera, tak dobrze się domyślasz. Ponieważ zabiera ich, po prostu inna Odmiana trucizny i jadu, no i w tedy są już trupki.

Być może nie wiesz, ale w ostatnim wpisie, a z resztą sam zobacz – Czy życie zmierza ku upadkowi, czy to aby realne?

Jedna myśl na temat “Czy zadośćuczynienie w życiu jednak obowiązuje

Dodaj własny

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑