Dekoracje domu i wnętrza osobowości sztuką życia

Wreszcie dekoracje domu, które tworzę tylko i wyłącznie z materiałów wtórnych są już dostępne.

Przede wszystkim witam serdecznie osoby pragnące odświeżyć wnętrze swojego mieszkania domu, jak i ogrodu, czy też patio. Co więcej, ten wpis jest częscią bloga moja sztuka dnia codziennego.

Dlatego jego opis jest wykonany w innym stylu, czyli moim, a dlaczego o tym mówię.

Ponieważ w większości są to moje przemyślenia, które nie każdy może, czy też potrafi zrozumieć. Tak więc, teraz możesz świadomie dokonać wyboru, czy wchodzisz w to, czy też nie.

Jednakże zacznę od pytania, czy masz już dosyć, tego ponurego szarego tła, w jakim to spędzasz większą część swojego, jak się okazuje ponurego życia.

Ponadto zapytam, jak wygląda twoje samopoczucie i czy nie czujesz, że brakuje Ci pozytywnej energii. Aczkolwiek, to z jakich materiałów są wykonane produkty mojego rzemiosła do dekoracji domu, mieszkania lub ogrodu.  W tym wpisie się tego dowiesz, czyli wszystkiego na temat dekoracji domu i własnego wnętrza.

Ponieważ moja sztuka życia jest tworzona z miks materiałów wtórnych typu: metal, stal, złom, szkło, drewno, tworzywa sztuczne itp. To dlatego, coś wiem na ten temat i musisz wiedzieć, że odpowiednio dobrane dekoracje domu, mają wpływ na nasze samopoczucie?

Kolejne jest to, co można zrobić, aby dostąpić oświecenia i jakie dekoracje domu, do tego użyć? Czy wiesz, że aby uzyskać harmonie w twoim wnętrzu? To najpierw musisz zweryfikować dekoracje domu, które zakłócają pozytywną energię.

Po czym usunąć te dekoracje domu, które Ci szkodzą, aby…….

Wreszcie, są dekoracje domu, które odmienią twoje wnętrze.

Aczkolwiek nie wiem, czy wiesz, że są tego typu dekoracje domu, które w szybki sposób odmienią twoją szarą rzeczywistość, w jakiej się obecnie znajdujesz.

Przede wszystkim w ten sposób pozyskasz pozytywną energię, która jest wartością samą w sobie. Albowiem, to nie jest wszystko, jakby się wydawać miało, ale dlaczego?

Ponieważ z racji tego, że Artysta Partyzant własnoręcznie tworzy swoją sztukę, jakby Ci to powiedzieć, że jest to sztuka magi i czarów. Co więcej, jest to sztuka głębi duszy, jak i serca. W konsekwencji zaistniałego procesu, w trakcie tworzenia dochodzi, do tak zwanego podziału pozytywnej energii.

Innymi słowy, moja energia, jako Artysty. Co więcej Artysty, prawdopodobnie z powołania, bez wątpienia, ów energia przekazywana i pochłaniana jest przez produkty mojego rękodzieła. Tak więc wybór należy do Ciebie.

Jednakże zapamiętaj to, że głównie pragnę Ci pomóc, a jak tego dokonam?

Przede wszystkim poprzez moją sztukę, chcę Wam przekazać, że życie można na wiele sposobów spożytkować. Aczkolwiek, zdaje sobie sprawę z tego, jakoby moje starania w trosce o Was, okażą się daremne.

Dlatego, opiszę twoje dekoracje domu, jako wnętrze człowieka.

Jednakże zrobię to w nietypowy sposób, kładąc szczególny nacisk na to, co według Ciebie jest kąskiem, twoją dekoracją i wartością.

Którego zaś w pierwszej myśli nie bierzesz na poważnie.

Jednak, po krótkim czasie zaczynasz odczuwać głód. Co więcej, w początkowej fazie i tu lekceważąco podchodzisz do sprawy. Aczkolwiek, głód daje o sobie znać, choćby poprzez drażliwe boleści brzucha, a co wtedy robisz, jak zaczyna boleć cię brzuch? Z pewnością szukasz lekarstwa, czegoś, co choć w pewnym stopniu załagodzi dolegliwość. Wreszcie, w tym momencie sięgasz po asa, jokera.

Przecież, te karty nie są smaczne i doskonale o tym wiesz. Albowiem, co robić, jak już ból staje się na tyle mocny, że z ledwością go wytrzymujesz. To wtedy dochodzi do paradoksu, tak się dzieje w twoim umyśle, a psychika zaczyna płatać ci figle, a na tyle jest głupie, że aż niezrozumiałe. W konsekwencji tego głupiego zdarzenia podejmujesz wyzwanie. W którym musisz udowodnić coś, czego w rzeczy samej praktycznie i teoretycznie się nie da wykonać.

Innymi słowy, jest to wspomniany paradoks, który wedle twojego odczucia, po dogłębnej analizie, jak i szczegółowej weryfikacji wygląda następująco.

Przede wszystkim wydaje ci się, że diagnozujesz te elementy, które uważasz za newralgiczne w twojej misji. Aczkolwiek, która jeszcze całkiem nie dawno, przez twoją wygórowaną osobliwość, niebrana była pod uwagę. Co więcej, czy w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego,

do czego cię doprowadził ów głód?

Mianowicie, do tego, że próbujesz sobie wmówić, jakoby znalazłeś, poznałeś, czy też odkryłeś wynik działania. Co więcej, w szkole na matematyce byłeś prymusem, a to tylko wzmacnia w tobie przekonanie, że jednak ów paradoks istnieje.

Mimo tego, że doskonale zdajesz sobie sprawę, jakoby za chwilę będziesz spożywał zepsute i śmierdzące jedzenie. Aczkolwiek nie wiem, co jest gorsze to, czy za cenę swojego, co bądź krótkiego życia robisz coś. Co w normalnym toku ludzkiego rozumowania, nie jest to jednak, do końca zrozumiale odebrane.

Wydaje mi się, że to już Czas na zmianę dekoracji, ale twojego wnętrza duszy!

Jednak, co gorsza, że społeczeństwo zaczyna napawać się tym, co niby rzekomo zrobiłeś. Z tego powodu, poniekąd czują do Ciebie odrazę i obrzydzenie, ale dlaczego? Co wy ludzie o de mnie chcecie, dlatego, że pragnę życia, jeszcze pokostować. Czy to was tak boli, czy tego, mi żałujesz?

Przede wszystkim, to nie Ty będziesz spożywał padlinę, aby przeżyć, aby móc, po raz kolejny poczuć smak. To jest bez znaczenia, jaki ten smak będzie, aby tylko był, w ustach tego, komu życie dane było posmakować kąsków.

Jakimi zaś raczą się widma i zmory. A czy już wiesz, co takiego czynisz, tym swoim, po raz kolejny przytoczę słowo, nad wyraz, tak w rzeczy samej, jest to określenie twojego wygórowanego EGO. Aczkolwiek, nie wiem, czy wiesz, gdzie tak na dobrą sprawę prowadzi przyjaźń z wygórowanym mniemaniem. O tyle twoja powaga, jak dalece twoje mniemanie Cię poniesie, ku śmierci.

Najbardziej godny uwagi jest fakt, że w rzeczywistości, z małą pomocą swojego SUPER EGO, po poniekąd z początku się tylko niby głodzisz. W konsekwencji, okazało się, że to, co przez całe życie uważałeś, za swoją bratnią duszę, jest twoją zgubą.

Innymi słowy, sprzedałeś swoją duszę Diabłu w nadziei takiej, że ów Diablisko się nigdy nie upomni o swoje. Tak więc, wedle twojego odczucia posmakowałeś nektaru Bogów. Wreszcie, muszę się Ciebie zapytać, czy było warto? Co więcej, czy ta krótka chwila, w której, nie zaprzeczę, jakobyś poczuł smak życia, ale czy ów kąsek jest tym, czym tobie się tylko wydaje, że jest.

Może i jest, ale są to źle dobrane dekoracje wnętrza?

Które zaś wedle ciebie i twojej oceny są niby warte fortunę, aczkolwiek w rzeczy samej, jest to fatamorgana, czyli miraż! Tylko, jak to udowodnisz innym, że jest inaczej niż w rzeczywistości.

Mnie nie trzeba nic udowadniać, ale społeczeństwo z pewnością pragnie poznać fakty. Choćby z opowieści.  W której zaś będziesz próbował mimo woli wmówić wszystkim dookoła, że masz najlepsze dekoracje domu. A co może nie wierzycie mi w to, że tak w rzeczy samej jest, czy mam powtórzyć?

Przede wszystkim, czy wy nie widzicie, jaka znana persona do was przemawia. Tak to ja Pan Grubiański król parkietu, jako zawodowy tancerz mówię wam, że jest tak jak twierdzę.

Przecież, nie musisz mi, jak i nikomu, kto tego od Ciebie zażąda, niczego udowadniać, to czego tak na dobrą sprawę nie ma. Ta chwila, w której opychałeś się, bez wątpienia nad wymiar obrzydliwie, to przejaw twojej pychy.

Co więcej, musisz wiedzieć, że twoje życie było oszustwem.

Ponieważ ta substancja, jaką Ci podano, okazała się może i nektarem, jednakże nie tym od Boga.

Dlatego, że twój napój, a raczej jego podstawowe składniki zawierają coś, czego istnienia i tak, nie zrozumiesz. W konsekwencji upojenia się wymiocinami, jak i moczem wymieszanym z odchodami najgorszego sortu ludzi i zwierząt.

Które zaś przez cały okres istnienia wszechświata, wydalały z siebie swoje najgorsze brudy. Na dodatek, oddawały mocz, pluły i za przeproszeniem srały zbiorowo w jedno miejsce.  Jednak, co jest najgorsze, że maestro mistrz kuchni, który jest w osobie samego diabła, przyrządza ci twoje ulubione frykasy.

Tak, w rzeczy samej jest to ten sam nektar, który pozwala na to, abyś myślał, że może jednak, ten napój jest ciebie warty. Co więcej, jakiego przecież kosztowałeś i zarazem zachwalałeś smak, jego mocnego wywaru. Z pewnością spożywałeś samiutką esencję tego wywaru, coś, co porównałbym do czaju herbacianego.

Przede wszystkim, tak jak wspomniałem, że społeczeństwo domaga się od Ciebie konkretnych informacji.

Tak więc, opowiedz, jak twoje dekoracje domu wnętrza smakują.

Ponieważ chcą wiedzieć, jak smakują takie pomyje i szczyny, jakie piłeś z myślą, że spożywasz nektar.

Jednakże pozostaje Ci życie w świadomości dokonanego czynu, czy tego chcesz lub nie. Tak więc, to nie ty będziesz o tym decydował, czy teraz widzsz, co ego z tobą zrobiło? Wreszcie musisz zrozumieć, że jesteś już wrakiem, ale czy ludzkiego pochodzenia?

Do tego, jesteś osobą nad wymiar próżną, która zaś wszystkie te grzechy główne łyknął niczym młody pelikan. Albowiem, nie to jest najgorsze, a to, że opieprzyłeś swoją duszę diabłu. Czyli temu, kto wiecej Ci zapłacił.

Jednakże w zamian za to, otrzymałeś zwyczajne gówno, które miliardy lat dochodziło do siebie w wielgachnym kotle. Co jakiś czas, tylko przemieszano miksturę i oczywiste jest, że robiono to w celu wymieszania owych składników.

Innymi słowy, prawda jest taka, że w kotle znajdują się duszę, tych wszystkich morderców, gwałcicieli, złodziei, bandytów i kryminalistów w najgorszym tego znaczeniu. Co więcej, są i dusze cwela, sprzedawczyka, zdrajcy, oszusta, osoby nad wymiar wykolejonej z tendencją do znęcania się nad wszystkim, czym tylko można, chyba nikogo nie zdziwi. Oprócz tego ów kocioł w swym wnętrzu, gościł i takie persony, które przez całe swoje życie, czy tam część udawały i ukrywały prawdę.

Która zaś przez cały ten czas była w ukryciu, przed wszystkimi i między innymi, przed samym sobą. W końcu musiała wyjść i pokazać, że jest zdrajcą, fałszywą za plugawioną mendą i nie tylko społeczną, że to bydle ciągle tylko knuło za twoimi plecami, to jakby Ci tu zaszkodzić.

Myslę, że jest jakaś nadzieja, że dekoracje domu z pozytywną energią pomogą uzdrowić osoby, ale nie tak zepsute jak ty. Aczkolwiek, to co jest w tym najlepsze, że pozytywna energia umożliwia wam nieograniczony dostęp, do korzystania z oferowanego oświecenia.

Przede wszystkim dekoracje domu MetalMinionPoland są stworzone.

Po to, abyś mógł dostąpić ów oświecenia. Aczkolwiek, nie tylko w otoczeniu, w jakim przebywasz, a także we własnej duszy i umyśle.

Dlatego się zapytam, czy w ogóle wiesz, jakie dekoracje domu oferuje marka MetalMinionPoland? Że są to między innymi, ten oto Minionek, a raczej niestandardowa postać nikczemnego stwora sługus-ki Minionka Z filmu Minionki rozrabiają, jako Pani Minionka Simpson. Wreszcie się zapytam, czy moje dekoracje domu, to strzał w 10?

Ponadto, czy wiesz, czym tak na prawdę jest oferowane przeze mnie ów oświecenie?

Myślę, że jednak może zaczniemy od poznania mojej unikatowej sztuki. Czyli mowa jest, o Artyście Partyzancie Doktorze Spawarce ArtMetalMinionPL. Tak więc, jeżeli nie masz pojęcia, jakie produkty i dekoracje domu tworzę.

Jednakże to, co jest najważniejsze, o czym wypadałoby o mnie wiedzieć, że moja sztuka.  Z pewnością jest tworzona tytlko i wyłącznie z materiałów wtórnych.

Przede wszystkim są to jedyne w swoim rodzaju rzeźby i figury.

Jednak w głównej mierze tworzę dekoracje domu.

Które zaś, jako produkt pozwalają przebywać w miejscu oświecenia, A o jakim oświeceniu jest mowa? W związku z tym musisz wiedzieć, że moje produkty, są to niestandardowe lampy i oświetlenie.

Jednakże nie jest to oświetlenie dla każdego. A dlaczego, tak twierdzę, z prostego powodu, ponieważ moje dekoracje domu nabywają określone osoby. To przede wszystkim są osoby, które szukają wyjątkowego oświecenia. Aczkolwiek, tak jak wspomniałem, nie tylko oświecenia otoczenia wnętrza domu, czy też mieszkania. Innymi słowy, chodzi mi o twoją dusze i rozum, aby twoje dekoracje domu napawały Cię szczęściem. Z pewnością jest tak, jak twierdzę. Aczkolwiek, rozumiem was.

Dlatego, że do niedawna podobnie jak wy, bym w to nie uwierzył.  To jednak, było kiedyś, co najważniejsze jest teraz to, że w porę dostąpiłem oświecenia. W konsekwencji tego zajścia, z myślą o Was zacząłem tworzyć oświetlenie, lampy, jako dekoracje domu. Tylko po to robię, aby każda osoba, bez wyjątku. Co więcej, która nie miała okazji dostąpić prawdziwego oświecenia. W końcu otrzymała, to czego brakowało jej do prawdziwego szczęścia.

Innymi słowy, dekoracje domu ArtMetalMinionPL pozwolą Wam:

  1. Po pierwsze, moje dekoracje domu możesz bez zastanowienia użyć, po to, aby uzyskać jasność światła wnętrza, w jakim przebywasz większości czasu.

Przede wszystkim otrzymujesz o de mnie coś, czego nie da Ci każdy jeden Artysta tworzący dekoracje domu. Tak więc tutaj otrzymujesz taki pakiet, można powiedzieć, że moja sztuka życia daje ci dwa w jednym. Czyli mowa jest o oświeceniu twojego umysłu i jednocześnie twojej duszy, które możesz w prosty sposób odczytać. Albowiem, stanie się tak, jak zrozumiesz cały konsensus przekazu, jaki jest Ci oferowany, po przez moje dekoracje domu.

Które zaś są w postaci nietuzinkowego oświetlenia i lamp. W konsekwencji otrzymujesz opcję, która pozwoli ci wykorzystać dostąpienie oświecenia w sposób, jak najbardziej korzystny dla Ciebie. Tak abyś wycisnął 100 procent z oferty, jaką otrzymasz.

2.Po drugie, dekoracje domu, które są ręcznie wykonane przez Artystę Partyzanta MetalMinionPoland. Z pewnością, możesz je wykorzystać, bez zastanawiania się, do dekoracji szaro burego wnętrza mieszkania domu ogrodu patio ,czy też balkonu i Siebie.  Także musisz wiedzieć to, że odpowiednio dobrane dekoracje domu tworzą wyjątkową i ciepłą atmosferę.

Ponieważ nie jest to takie proste, jak się tobie i wam wydaje. Albowiem, jak w rzeczy samej określic to, co określa się mianem życia. Co więcej, jaki wpływ na życie mają lub mogą mieć dekoracje domu.

Wiadome jest, że dekoracje domu mogą posiadać pozytywną energię?

Przede wszystkim życie, jest to uczucie, którego może i nie odczułeś do tej pory. Co więcej, uczucie życia, którego nie jesteś w stanie opisać, ponieważ brakuje Ci słów, ażeby odpowiednio ubrać w słowa, co w danym momencie czujesz. To jest mega ważne, czy znasz wartości życia ludzkiego i potrafiłbyś choć jedną wymienić?

Bez wątpienia, jedno wiesz na pewno, że jest Ci błogo jak nigdy wcześniej. Aczkolwiek, czy dekoracje domu mają, aż taki wpływ na twoje, moje, nasze samopoczucie? Wychodzi jednak na to,że tak właściwie się dzieje. To dlatego, weź i zweryfikuj te wszystkie dekoracje domu, jakie posiadasz w swoim wnętrzu.

Zatem podpowiedź jest taka, że chodzi mi o twoje wnętrze, głębi tego, co jest ukryte, a co możesz wydostać na wierzch. Teraz masz okazję, aby zweryfikować, jak i przemyśleć to, które dekoracje domu idą w odstawkę.

Innymi słowy, pozbywasz się tych dekoracji, które w pewnym stopniu zakłócają twoją harmonię sensu istnienia. To dlatego, czujesz jakbyś wcale nie żył pełną szczęścia życia. Co więcej, to uczucie jakoby powoli prowadzi Cię ku nieszczęściu.

Jednakże dlaczego tak jest? Ponieważ nie możemy wszyscy czerpać szczęścia z życia. Czy też może dlatego, że większa część społeczeństwa posiada dekoracje domu, które są zainfekowane chorobą 21 wieku . A mianowicie mowa jest o moralności i duchowym oświeceniu.

Teraz musisz się upewnić, czy twoje dekoracje domu nie są aby skażone, albowiem, jedyna znana mi opcja.

Przede wszystkim musisz usunąć, te dekoracje domu,

które na dobrą sprawę Ci szkodzą. To kiedy już dokonasz tego wyboru, będzie oznaczać, że czas dokonać wyboru w odpowiednie dekoracje domu.

Dekoracje domu, które robią wrażenie na wszystkim

Na przykład, rzeźba lampa Pani Simpson, jest to niestandardowa figurka postaci nikczemnego sługusa. Tak więc, wydaje mi się, że jest to odpowiedni wybór, ponieważ posiada wiele ciekawych zastosowań. Takich jak: możliwość udekorowania własnego wnętrza wraz z pełnym oświeceniem oraz stworzenie wyjatkowej atmosfery.

Przede wszystkim, ze względu na to, że jest to żółty metalowy stwór Minionka z filmu Minionki rozrabiają. Co więcej, stworzyłem je po to, aby uszczęśliwiać ludzi, osoby chore. A może ty wogóle nie wiesz, co jest tak naprawdę Ci potrzebne do szczęścia i udanego życia? Z pewnością brakuje Ci oświecenia oświetleniem lampą, która jest ręcznie wykonana i jak wspomniałem, że nie są one zwyczajnym produktem z supermarketu, ani żadną tanią chińszczyzną. Aczkolwiek, czy jest to produkt twoich oczekiwań? Co więcej, jest to produkt, który Cie bardzo mile zaskoczy. Tak więc jest to idealna dekoracja domu, pokoju, salonu, biura, kuchni, i nie tylko.

Przy okazji oświetli także i twój umysł.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑