GRU Dru i Minionki część pierwsza – wstęp

Tak więc GRU Dru I Minionki opowiedzą wam swoją historię o życiu. Aczkolwiek zacznę od podziękowania ludziom, którzy przyczynili się do powstania historii GRU Dru i Minionki 1 w wykonaniu MetalMinionPoland z Drezdenka. Albowiem, to dzięki wam, uświadomiłem sobie pewne sprawy. Z pewnością to wy nauczyliście mnie prawdziwego życia. Przede wszystkim to wam jestem wdzięczny, za lekcje pokory i otwarcie oczu na świat. To dzięki wam, poznałem wartości i cechy ludzkie, ale do tej pory mi nieznane.

W związku z tym dziękuje każdemu z osobna za wkład własny, który uczynił ze mnie kogoś, kim nie chcę być. Ponad wszystko, najważniejsza jest lista osób, którym należą się owacje na stojąco i do tego dwukrotny bis.

GRU, Dru i Minionki cześć pierwsza - wstęp.
GRU, Dru i Minionki cześć pierwsza — wstęp.

Prawdopodobnie, byłoby to na tyle, a nie chciałbym, kogoś pominąć, a żeby mu przykro nie było. Dlatego dla uspokojenia się zapraszam do  Metalminionpoland.

Takie momenty jak ten także się zdarzają, że wczoraj odszedł do świata Matrix, kolejny mój znajomy. Przede wszystkim, był to młody człowiek, pełny życia i zapewne nic nie wskazywało na to, że jego czas już nadszedł. Jak nam wiadome jest to, że ze zdrowiem jest różnie, to dlatego, uczynię coś na wzór umowy, lub też testamentu.

Tak więc GRU, Dru i Minionki posiadają TESTAMENT METALMINIONPOLAND

Dlatego moje przemyślenia na temat świata i życia. Z prowadziły mnie do tego, abym coś sporządził. Ponieważ, kiedyś i ja podaże w świat otchłani. A która zaś usilnie próbuje mnie okiełznać. Ponad wszystko, się nie dam bez walki zabrać ze sobą. Dlatego chciałbym zostawić 50% udziału firmy METALMINIONPOLAND i 50% dóbr materialnych, związanych z działalnością, Osobie, która nazywa się PAWEŁ CHODZIŃSKI.

Przede wszystkim, jest pewien warunek, a taki, że nie ma możliwości sprzedaży z obu stron. Pod żadnym pozorem BAZA nie może trafić w obce ręce, ale to jeszcze ustalimy wspólnie, jak ja to widzę. Tak więc wstęp mamy za sobą, to teraz do opowieści. Aczkolwiek to już w kolejnej części powieści „Moja walka GRU, Dru i Minionki”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑