Hot rod którego zbudujesz, moją sztuką jest Ci pomóc

Hot rod zbudowany na bazie auta marki Volkswagen Transporter T4 Doka z części i materiałów pochodzenia wtórnego recyklingu, czyli złomu. Tak więc, jeżeli jesteś ambitny, do tego konsekwentny w tym, co robisz, to ten projekt jest dla Ciebie i w twoich możliwościach. Dlatego cię zapraszam, abyś wziął udział w tym projekcie, w którym zbudujemy niestandardowe auto typu hot rod. Poniżej jest wstępnie opisane, jak to mniej więcej będzie wyglądać. 

 Przede wszystkim krok po kroku zademonstruje, jak stworzyć auto marzeń z dzieciństwa. Ponadto cały projekt budowy nietypowego pojazdu, będzie rozłożony na kilkanaście etapów. Właściwie, to ci opowiem, jak wyglądało moje pierwsze spotkanie z hot rodem. Kiedy zacząłem pierwsze przeróbki przy aucie. I wiele innych ciekawych informacji, które z pewnością ci się przydadzą.

Hot rod custom Polska jest to projekt budowy niestandardowego auta z recyklingu
Hot rod custom Polska jest to projekt budowy niestandardowego auta z recyklingu

Co więcej, budowa auta typu Hot rod to sztuka współczesna z recyklingu.

Ponieważ wszystkie materiały, będziemy pozyskiwać na złomie, a klikając tutaj, dowiesz się o recyklingu i dlaczego to takie istotne.

Wreszcie muszę to powiedzieć, że budowa auta typu Hot rod, nie jest projektem dla każdego, któremu się coś wydaje, to nie ten projekt. Ponieważ w tym projekcie nie ma tego typu słów, jak nie wiem, nie potrafię i wydaje mi się. Ponadwszystko, aby rozpocząć takiego typu projekt, w którym będziesz miał zamiar zbudować hot rad, nie wchodzi w użycie. Ty musisz być tego pewien, że chcesz, co więcej pragniesz tego i o niczym innym nie myślisz.

Tak ma wyglądać twoje podejście do projektu budowy auta, pewność przede wszystkim. Albowiem ten projekt pochłonie tysiące roboczo godzin i musisz się z tym liczyć. Dlatego, najpierw na spokojnie sobie to przemyśl i nie dzień. Ponieważ musisz być świadomy swojej decyzji. Dlatego daj sobie z dwa tygodnie na przemyślenie sytuacji, abyś zbyt pochopnie nie podejmował decyzji, rozumiesz, o czym ja mówię i o co mi chodzi?

Może w to nie uwierzysz, ale nie trzeba ogromnego zaplecza, czego kol wiek, aby zacząć swoją pierwszą przygodę. Podczas której zbudujesz hot roda, co więcej, własnego oryginalnego innego niż wszyscy. Ponieważ to ty decydujesz, co za auto marzeń stworzysz.

Bez wątpienia możesz zrobić coś, czego świat jeszcze nie widział. Być może powiesz, że się mylę, ale

moim zdaniem możesz w prosty sposób zbudować hot roda.

Jeśli chodzi o projekt Hot rod MetalMinionPL, to jak wiadomo, będę budował nietypowe auto. Co więcej, można powiedzieć, że od podstaw.

Dlatego wystarczy, jak będziesz bacznie śledzić mój projekt, w którym wszystko objaśnienie i pokażę, to jak zbudować hot roda. Co najważniejsze, aby uniknąć jak najmniej błędów, a najlepiej jakby w ogóle ich nie było. Aczkolwiek, nie zawsze jest tak, jakbyśmy chcieli. Poza tym nie ma w tym nic zaskakującego, że takie rzeczy się dzieją, jest to normalne. Jednakże ty ich unikniesz. Ponieważ tak jak wspominałem, że jeżeli będziesz patrzył mi na ręce, które mogą popełnić gafę. Jednakże moje zadanie jest takie, abym naprawił to, co sknociłem. Szczerze mówiąc, tylko dlatego, aby twój hot rod uniknął tego typu poprawek.

Co najważniejsze to musisz być na bieżąco, Jeżeli chodzi o projekt Hot rod MetalMinionPL.

Hot rod zbudowany na bazie auta marki Volkswagen Transporter
Hot rod zbudowany na bazie auta marki Volkswagen Transporter

 Ponadto musisz zdać sobie sprawę, że budowa Hot rod to nie zabawa.

To poważny projekt, do którego trzeba się podporządkować, aby spełnić jego wykonaniu.
Przede wszystkim zapamiętaj to, że Wiara czyni cuda. Dlatego uwierz w siebie, podążaj do celu i nie odpuszczaj. Ponadto bądź konsekwentny i słuchaj serca. Bądź pewien tego, że czasz z pewnością wynagrodzi cię pięknymi chwilami. Dzięki którym zaś będziesz świadom swojego Życia. To z tego powodu będziesz zwycięzca i zapamiętaj sobie jedno, że w marzenia trzeba wierzyć I nie dopuszczać do siebie myśli, jakoby mogło być inaczej.

Po pierwsze

na realizacje projektu budowy Hot roda z recyklingu, nie wydasz ani złotówki.

Tak właściwie, to kiedy zacząłem myśleć, nad budową tego hot roda i jak w ogóle do tego doszło i skąd pomysł na to, aby powstał z recyklingu? Przede wszystkim pomysł, aby zbudować hot roda, narodził się w latach młodości. Jeśli dobrze pamiętam miałem wtedy z 18 lat I swój pierwszy samochód, marki Skoda 105. Którego zaś często przerabiałem i modyfikowałem na wszelakie sposoby, od Car audio, po stylizację zewnętrzną auta.

Aczkolwiek dopiero teraz z perspektywy czasu jak na to patrze to wiem, że był to, jak to mówią wieśniacki tuning. Doszło do tego, że tu coś dołożyłem, a zaś z drugiej strony wyrzuciłem. W związku z tym coś tam wyszło. Przede wszystkim jak dla mnie było to arcydzieło. Może w to nie uwierzysz, ale kilka elementów, które do kleiłem do auta, zmieniało brzydkie kaczątko w jeszcze brzydsze.

Szczerze mówiąc, to nie żałuję tych chwil i tych przeróbek, w swoim aucie, co z tego, że wszyscy wokoło się z ciebie śmieją, co więcej, wytykają cię palcami. Na dodatek, mówią na ciebie dziwak i szaleniec. Bez wątpienia, ważne jest to, aby się tobie podobało, a reszta to już nie twoje zmartwienie. Co najważniejsze moje przeróbki z pewnością mi się podobały.

Przede wszystkim miałem nowy design auta, a uśmiech i duma rozpierała mnie od środka.

Prawdę mówiąc, z prac przy hot rodzie musisz czerpać satysfakcję,

ze swojej ciężkiej pracy. Bo nie każdy wie, że w naszą pracę wkładamy cząstkę siebie. W związku z tym robimy to z miłość. Przede wszystkim z uśmiechem na twarzy i z pełną satysfakcją, Z pewnością bez przymusu i nakazu, Co najważniejsze dla nas taki hot rod jest dziełem sztuki.

Ponieważ, w marzenia trzeba wierzyć I oczywiste jest to, że sama wiara może nie wystarczyć. Dlatego trzeba działać w tym kierunku I nie poddawać się, ponieważ coś nie wyszło.

Przede wszystkim, próbuj do skutku, Prawdopodobnie, pewnego dnia będziesz zwycięzcą. Na przykład, kiedy widzisz, że potrzebujesz trochę więcej czasu, to bądź cierpliwy i trochę wyluzuj. Ponadto konsekwentnie dąż do celu. Albowiem to Ty jesteś PANEM swego losu bądź sobą i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Innymi słowy, stracisz całą swą wartość, jak będziesz niegodnie postępował, ceń siebie i nie pozwól się za tracić.

Dlaczego tyle teorii, ponieważ najważniejsze są przygotowania. I dlatego tyle o tym mówię, Nie sztuką jest zacząć, a sztuką jest skończyć. Chyba byś nie chciał, aby twój Hod Rod stał w krzakach w gotowości do transportu na złomowisko. Może nie wiesz, ale jak klikniesz Tutaj, zobaczysz filmik z budowy Hot roda.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑