Mam plan! Moja sztuka z dnia codziennego

A ja mam plan na najbliższe, no prawie trzy miesiące, Aczkolwiek, co jest najlepsze, że na ten genialny plan wpadłem przed chwilą.

Kiedy to nie mogłem zasnąć, a już zbliżała się czwarta nad ranem. Tak więc sobie pomyślałem, że pozostało mi jeszcze dwie i pół godziny do budzika. Który zaś codziennie o 6 rano daje znać, że czas wstawać do pracy. Co więcej, jutro, a zresztą już dziś jest ważna robota i nie jest wskazane, aby zaspać lub się też spóźnić.

Dlatego ten wolny czas postanowiłem spożytkować w jak najlepszy sposób.

Ponieważ od dłuższego czasu jest ten sam problem, który zaś jakoś sam się nie chce rozwiązać. W związku z tym postanowiłem mu pomóc temu problemowi, trochę przyspieszyć ten proces, w którym będzie po problemie. Tak więc, kiedy sobie leżałem, zacząłem intensywnie myśleć, kombinować, aby ulżyć, jak wspomniałem problemowi.

Przed wszystko mam plan na to, aby się pozbyć zmartwień.

Aczkolwiek nie jest to meritum sprawy, tego, co udało mi się wymyślić.

Jednakże, co ważne to, że udało mi się wykombinować niezły plan, ale o tym trochę później opowiem.  Wreszcie mam plan, który może mi w pewnym sensie pomóc.

Ponadto ten mój super plan sam z siebie się nie wziął.  Po pierwsze to, jak nam wiadomo, że samo się nic nie stworzy, no może oprócz wielkiego wybuchu. Dlatego jak to mówią, kto dziś szczęściu dopomoże ten dziś wygrać może. Nie wiem, czy dobrze mi się wydaje, ale Franek Dolas w jak rozpętałem drugą wojnę światową, o tym wspominał, o szczęściu. Tak więc ja, jak Franek Dolas swojemu szczęściu staram się dopomagać. Aczkolwiek w niekonwencjonalny sposób to robię, ale o tym także zaraz.

Po drugie spróbowałem czegoś nowego. Albowiem mam zawsze otwarty umysł na nowe pomysły, które w pewnym stopniu mogą się przyczynić do tego, że dam krok w przód. W związku z tym, czemu by nie spróbować, zazwyczaj nic do stracenia się nie ma.

Dlatego zawsze warto próbować, bo może to ta próba, po której ujrzysz swój wymarzony cel. Do którego tyle czasu, żeś zmierzał, nieważne jakim tempem, aby do przodu.

Mam plan, aby zrobić rzeźbę ze złomu, co ty na to?

Muszę się ciebie o coś teraz zapytać, a miałem to zrobić kilka zdań wcześniej. Tak więc, czy wierzysz w medytowanie, medytację, No rozumiesz, o czym mówię, czy nie za bardzo?  Co więcej, ci mogę powiedzieć, że ja kiedyś też w mało co wierzyłem.

Przede wszystkim musiałem coś widzieć, coś dotknąć, aby w to uwierzyć. Ponadto bardzo byłem uparty i ciężko mi było coś w mówić, w co tak naprawdę nie dowierzałem. Jednakże co najważniejsze, że to są czasy przeszłe.

Ponieważ na chwilę obecną jestem tego pewien, że mam plan.

Co więcej, jestem pewien tego, że niczego nie można być pewnym.

Bo cię to zgubi, taki tok rozumowania i myślenia w jednym kierunku. A ja mam plan już w nic nie wierzyć, ponieważ to wszystko jest Matrixem, ha, ha. Dlatego mój umysł, tak jak wspominałem, że jest otwarty na nowe tezy lub stwierdzenia.

Muszę ci się przyznać, że jakoś do mnie to nie trafiało, aby mogło być prawdziwe. Aczkolwiek oba te przypadki doświadczyłem, z akupunktury byłem zadowolony, a raczej z jej skutków kojących ból. To, że jakiś znachor może razić prądem swoimi rękoma, Mało tego, ponieważ jego ręce nie dotykają cię osobiście. Jednakże nie da się tego nieczuć, jak z jego jednej ręki do drugiej przechodził prąd. No i oczywiście pomiędzy jego dłońmi było moje ciało, i czułem to łaskotanie prądem po moim ciele.

Przede wszystkim uświadomiłem sobie, że ten świat to coś więcej, niż tylko ta chora rzeczywistość dnia codziennego. Ponadto dzięki temu, że mam otwarty umysł, to mogłem spróbować medytacji, no i co najważniejsze jest to, że teraz mam plan.

Jednakże to, jaki jest to plan, opiszę w następnym wpisie pod tytułem moja sztuka dnia codziennego. Co więcej, tu mam plan taki, aby pisać codziennie jednego posta, tylko z tym czasie jest różnie i nie zawsze się udaje. To, co by się chciało, no ale jakoś trzeba iść do przodu. W konsekwencji tego, że się tak rozpędziliśmy, to może zobacz mój ostatni wpis z dnia codziennego — To twoje życie, a moja sztuka dnia codziennego

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑