fbpx

Rzeźba głowy sztuki z metalu wygląda jak prawdziwa!!

Zacznę odpowiadając na pytanie, bo co to za rzeźba głowy sztuki z metalu powstała i z jakich materiałów wtórnych została zrobiona? Co więcej spróbuję odpowiedzieć na pytanie, czy drut spawalniczy zaliczamy do materiałów wtórnych?

Przede wszystkim dzisiaj pokaże i omówię rzeźbę figuratywną 3d w postaci głowy diabła. A ponadto mój ostatni ukończony projekt.

Od tego zacząłem, a co służy jako fundament rzeźby głowy, czyli od butli po gazie.
Jednak, co najważniejsze, że to moja druga taka rzeźba w postaci głowy, jaką zrobiłem z metalu, a konkretniej ze złomu. Co gorsza, posiadałem materiał w postaci złomu, lecz w ograniczonej ilości i kształcie. Ponieważ nie chodziłem po złomowiskach w poszukiwaniu najbardziej pasujących elementów do mojego projektu. Które z pewnością przyspieszyłyby pracę, a na pewno uprościły. Jednakże jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. I w tym przypadku akurat to powiedzenie dotyczy mnie, bo idealnie do mnie pasuje.

Ta rzeźba głowy wygląda wyjątkowo realistycznie,jak nie wierzysz to zobacz
A tutaj dalszy rozwój sytuacji, co gorsza, to dalej niezbyt ciekawie wygląda.
Aczkolwiek widać już zarysy twarzy.
Dlatego teraz zrobię listę wszystkich materiałów składowych głowy.

  • Po pierwsze zacznę od fundamentu, czyli tak zwanej czaszki. W związku z tym,  że nie miałem z czego wybierać, to przyczyniło się do użycia zbiornika po gazie, w kształcie nie zbyt mi odpowiadającym.
  • Po drugie, jako dodatkowe elementy czaszki rzeźby głowy, posłużyły gaśnica i kolejna butla od gazu. Oczywiście w kawałkach.
  • Po trzecie, są to różnej średnicy pręty i do tego bodajże dwa łożyska bez kulek. Ponadto oczy zrobiłem ze szklanych kulek, które akurat miałem na stanie.

To by było na tyle, jeżeli chodzi o materiały, z których powstała rzeźba ze złomu w kształcie głowy. Stop, bo o najważniejszym zapomniałem powiedzieć.

Czy rzeźba głowy sztuki z metalu stworzy w twoim wnętrzu zmianę nie do poznania

Bo, czy rzeźba głowy sztuki z metalu to produkt w 100% z recyklingu?

Jednakże to w sumie oczywisty składnik, co mogło przyczynić się do chwilowej nie wiedzy. Co więcej, to powstaje kolejne pytanie, czy drut spawalniczy zaliczamy do materiałów tworzących rzeźby? Zatem w taki oto sposób, drugim pytaniem, używając słowa drut spawalniczy, odpowiedziałem na to pierwsze.

Przede wszystkim biorąc pod uwagę wyżej wymieniony drut spawalniczy. Który z pewnością został użyty. Tak więc moje pytanie, czy jest to rzeźba w 100 % z recyklingu. Ponieważ ów drut, którego używamy do łączenia kawałków złomu, w jedną spójną całość,  nie jest materiałem wtórnym. Uspokój się, bo wiem, co chcesz mi powiedzieć. Bo niby dlaczego drut spawalniczy nie jest materiałem wtórnym. W związku z tym mamy dwie opcje do wyboru.

Bardzo dobra robota, ponieważ masz rację twierdząc, że drut używany do spawania metalu. Także może być materiał wtórnego pochodzenia. Tylko, co z tego jakoby taki był, ponieważ jeżeli procentowo miałbym określić, w jakim stopniu się to praktykuje. Prawdopodobnie to bardzo znikomy procent, ale dlaczego tak twierdzę. Przede wszystkim z jednego powodu. Bo kto i jak często wyrzuca do śmietnika lub na złom drut spawalniczy. I mało tego, ponieważ ten drut musi spełniać swoje funkcje i co ważne, to jego stan ma być na tyle dobry. Ażeby wreszcie można było nim w miarę swobodnie spawać. A zatem może znasz kogoś, kto w taki sposób wspomaga artystów tworzących dzieła sztuki spawanego złomu.

Zobacz ciekawe rękodzieła postaci diabła
Co więcej, może wiesz, czy któraś galeria sztuki z recyklingu jest świadom tego, w jaki sposób zamieszcza informację na temat rzeźb, figur i innych dzieł sztuki. Jednak, jeżeli masz informację na wyżej wymienione pytania. To proszę cię, abyś mnie poinformował w komentarzu. No bo wiesz, po co mam posługiwać się błędnymi informacjami o zaniżonych statystykach. A co gorsza, że mógłbym wprowadzać innych w błąd. Przede wszystkim to niepotrzebne.

Dlatego miej to na uwadze, czy aby taka rzeźba głowy sztuki z metalu posiada dobry opis.

Z pewnością wiesz, co jest w tym wszystkim najgorsze, że mało prawdopodobne byłoby udowodnić komuś, jakiego pochodzenia drutu na daną chwilę używał. Przecież jeżeli galeria sztuki z recyklingu stwierdzi, po czym umieści w opisie to, że obecna praca jest w stu procentach z recyklingu. Co więcej, tłumacząc to tym, że artysta pod domem w śmietniku znalazł drut spawalniczy. Którego potem użył do pospawania złomu, a ta oto rzeźba to jego dziełem.

Zobacz postać diabła, który to należy do instalacji zwanej 8 twarzy  amatora

Przede wszystkim moja galeria sztuki z recyklingu opiera się na sztuce spawania złomu. A ponadto rzeźba głowy, to jeden z przykładu ów wymienionej sztuki z pospawanego metalu. Jednak to, co istotne, że zużyłem ok. trzech kilogramów drutu spawalnicze go o średnicy o, 8 milimetra. Albowiem tutaj można zobaczyć ukończony projekt i jak wygląda rzeźba głowy sztuki metalu. Oczywiście w  wykonaniu Metal Minion Poland z Drezdenka.

Powiedz wreszcie, czy ta rzeźba głowy sztuki z metalu, ma wyraziste rysy twarzy.

A to jak wreszcie uzyskać wyraziste rysy twarzy, było nie lada wyzwaniem. Przede wszystkim dlatego, że to mój drugi taki projekt, w którym rzeźbie ze złomu głowę. Ponadto w tym projekcie chciałem, aby rzeźba głowy swoim wyrazem twarzy wyrażała jakieś emocje. Dlatego z tego miejsca muszę was zapytać o zdanie i jak masz chęci mi pomóc. Co więcej, jest to dla mnie na tyle istotne, że wręcz proszę cię oto, abyś w komentarzu odniósł się do tego. Co według ciebie można wyczytać z twarzy omawianej głowy. W związku z tym, czy dostrzegasz tam jakieś emocje, a jeżeli tak, to jakie. Innymi słowy, czy rzeźba głowy sztuki metalu do ciebie przemawia. A zatem, od razu z góry dziękuję za pomoc i cenne informacje. Które zaś pomogą mi w kolejnych projektach, kiedy to po raz kolejny będę chciał wy spawać rzeźbę głowy, z góry założoną mimiką twarzy.

Ta rzeźba głowy sztuki z metalu jest brakującym elementem twojego wystroju domu lub ogrodu

A na pytanie, czy mam w planach wykonać kolejną taką głowę, oczywiście że mam taki plan. Aczkolwiek tym razem postaram się was zaskoczyć. Dlatego nie będę zbytnio o tym opowiadał. Jednakże mogę dopowiedzieć tyle, że użyje innej metody niż w ostatniej mojej rzeźbie. Tak więc mam nadzieję, że do zobaczenia w kolejnym wpisie. Być może zainteresuje cię mój ostatni wpis, w życiu dusza każdego człowieka błądzi, bo słucha

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.