Sztuka dekoracji, jak zrobić coś z niczego.

Bo czy sztuka dekoracji, a raczej tworzenie sztuki dekorowania, to coś dla każdej osoby i nie koniecznie kreatywnej? Jak najbardziej, ale taka osoba musi tego chcieć.

Albowiem, urozmaicenie w sztuce dekoracji wnętrz i ogrodów jest ogromne. To dlatego każdy tu znajdzie coś dla siebie i na swoim poziomie trudności do wykonania.

Zaś moim zadaniem, jest wam to wszystko pokazać, co byście chcieli zrobić. Oczywiście, że będę to pokazywał ze szczegółami i w sposób  zrozumiały.

Ponieważ mam już jakieś doświadczenie w tym, co robię, czyli w rękodziele. Innymi słowy to sztuka dekoracji jest moim całym życiem. Bo tworzenie czegoś z niczego to moja pasja.

Przede wszystkim to chciałbym was tym zarazić. Abyście samodzielnie robili różne cuda i dekorowali nimi te miejsca, które tego wymagają. Ponadto sztuka dekoracji, którą tu wam pokażę. To może cię zdziwić, ale robię ją ze śmieci, a raczej z materiałów wtórnych.

Co więcej sztuka dekoracji jest bardzo prosta w wykonaniu. Oczywiście, o ile ktoś nam to pokarze.

Tak więc najpierw zobacz, jaką sztukę dekoracji tworzę. W związku z tym, że jest tego naprawdę sporo. To jednak może wpadnie ci coś w oko, co samodzielnie spróbujesz wykonać.

Jednak na początek chciałbym powiedzieć to, że w piwnicy lub na strychu oraz w garażu, czy też podwórku. To z pewnością posiadasz przedmioty i rzeczy, które traktujesz jako odpad.

Co więcej, już dawno miałeś się tego pseudo badziewia pozbyć! Aczkolwiek, było Ci żal wyrzucać coś na pozór popsutego.

Być może powiesz, że się mylę, ale według mnie. To bez wątpienia z każdego pseudo odpadka, jesteśmy w stanie coś zrobić. Choćby wyjątkową i oryginalną dekorację do ogrodu i nie tylko.

Jak wygląda sztuka dekoracji, ale bez kosztów.

Dlatego udowodnię wam, że każdy z was może się stać choć na chwilę artystą.

Ponieważ sztuka dekoracji ma to do siebie, że można ją robić:

 • Oczywiście, że bez wydawania na to jakichkolwiek pieniędzy!
 • Oprócz tego, to sztuka dekoracji może być tworzona przez osobę amatora! Innymi słowy to każdy może takie dzieła tworzyć, bez wyjątku.
 • Ponadto aby robić ozdoby rękodzielnicze to potrzebujesz tylko odrobinę wolnej przestrzeni.
 • Bo narzędzia takie, jak młotek, wiadro, i kilka innych drobiazgów. To z pewnością posiadasz!

W związku z tym pokaże wam to, jak wygląda sztuka dekoracji METALMINIONPOLAND. Dlatego zobacz te kilkanaście pomysłów na dekoracje ogrodów, działek letniskowych, tarasu i balkonu lub patio. Przede wszystkim miejsc szarych i nudnych.

Tak więc, to zależy w dużym stopniu od ciebie, jak udekorujesz swoją działkę lub skwerek.

Bo wydaje mi się, że ten czas  już nadszedł. Abyś na swoim ogrodzie lub w koło niego, jak i wewnątrz domu. Wreszcie zrobił dekoracyjną rewolucje i co ty na to?

Po pierwsze to udostępnię galerie figur i rzeźb zrobionych z różnych materiałów recyklingu. Ponadto, raz w tygodniu opublikuje artykuł sztuka dekoracji dla każdego chętnego. W którym zaś opiszę to krok po kroku, jak samemu i we własnym zakresie. Przede wszystkim to wykonać różnego typu dekoracje ogrodu i nie tylko. Oczywiście, że z miks recyklingu.

Co więcej, to sztuka dekoracji, która mało kosztuje, a tyle, co nic . Ponieważ wykorzystasz do tego odpady, które miałeś wyrzucić do kosza.

Bo sztuka dekoracji polega na tym, że ty wybierasz, a ja pokazuje.

Zastanów się, jakie dekoracje ogrodu z mix recyklingu chciałbyś (abyś) mieć u siebie w ogrodzie. Potem napisz mi o tym w komentarzu.

Co więcej, jeżeli masz jakieś pytania uwagi lub też pomysł na coś innego. To także napisz o tym w komentarzu. Zaś wtedy ja, krok po kroku ci pokażę, jak zrobić dany produkt, czyli dekoracje! Co więcej, zrobię to w taki sposób, że dziecko z przedszkola zrozumie.

Tak więc, jeżeli chcesz aby moja sztuka dekoracji pomogła ci stworzyć taki ogród. Który zaś będzie się wyróżniał. Choćby z spośród ogrodów twoich znajomych, jak i sąsiadów. A ponadto którzy to myślą, że przy swoich domach i po sesjach, jak i pałacach, mają raj na ziemi. Bo na pewno, nie jakiś zwykły i byle jaki ogródek.

Być może powiesz, że się mylę, ale moim zdaniem jesteś w stanie ich zaskoczyć!  Twoja nauka robienia sztuki dekoracji będzie na tak wysokim poziomie aż miło. Zatem zrobisz rzeźbę Trola i postawisz dziada na samym wejściu w swoim ogrodzie.

Oczywiście, że możesz odmienić to coś, co nazywasz swoim ogrodem.

Albowiem taka jest rzeczywistość i ku zdziwieniu wielu ludzi z miejsca opuszczonego. Co więcej, o którym już ogrodnik lub też właściciel zapomniał.

Przede wszystkim przez długie lata to miejsce było zapomniane. Jednakże ty wierzyłeś w siebie i w swoje umiejętności. A ponadto uwierzyłeś w moje słowa i to, że sztuka dekoracji jest łatwa i prosta!

W konsekwencji zrobiłeś coś niesamowitego i jedynego w swoim rodzaju. Innymi słowy to można powiedzieć, że z gówna ukręciłeś takie przepiękne ozdoby i dekoracje. Ponieważ tym, co widzieli twoje rękodzieło, to aż szczęka opada z wrażenia.

Jednakże wszystko jest możliwe, tylko trzeba intensywnie działać w tym kierunku. Bo, czy samo się to zrobi i udekoruje. Oczywiście, że potrzebna jest jeszcze jakaś wiedza na ten temat. Bo abyś mógł  cokolwiek zrobić to musisz wiedzieć, co tak na prawdę robisz.  Masz dowód tego, co nauka robienia sztuki dekoracji może cię nauczyć i pokazać, a jak widzisz na tym zdjęciu jest ponad 100 rzeźb prze zemnie zrobionych

To dlatego sztuka dekoracji to coś dla Ciebie!

Wreszcie zobacz, czego mógłbyś się tu nauczyć i to, jaką sztukę dekoracyjną mógłbyś stworzyć.

A zatem, dla przykładu masz tu kilka  pomysłów na dekoracje ogrodu sztuki z mix recyklingu. Bo to tak na zachętę dla zmotywowania cię.  A może jednak warto brnąć w to dalej. Ponieważ tak jak mówiłem to,  że sztuka dekoracji jest bardzo prosta do zrobienia

Tak więc tak jak wspominałem, że jeżeli wpadną ci w oko  jakieś ozdoby lub dekoracje. Które zaś chciałbyś wykonać samodzielnie. To oczywiście wiesz, co masz robić? Przede wszystkim to napisz do mnie abym mógł ci to szczegółowo pokazać.

Ta nauka robienia sztuki dekoracji jest po to abyś mógł sam własnoręcznie tworzyć dosłownie dzieła sztuki

Zatem jako pierwsza jest sztuka dekoracji z betonu z kilkoma dodatkami.

Jednak na początek pokażę coś prostego do zrobienia. Ażebyś poczuł to coś tą magie, która zaś i może cię zarazi. Co więcej, aż do tego stopnia, że sztuka dekoracji, jej tworzenie stanie się twoją pasją i hobby.

W związku z tym to może być twoja pierwsza rzeźba figuratywna jaką samodzielnie wykonasz. Co więcej, zrobisz ją z takich materiałów, jak ubrania lub stare ciuchy oraz szmaty. Oczywiście, że z dodatkiem betonu.

Bez wątpienia ta sztuka dekoracji jest w twoim zasięgu możliwości. Albowiem to bardzo prosty projekt do wykonania. Który zaś wymaga od ciebie abyś posiadał:

 1. Po pierwsze to na pewno masz jakieś stare ubrania lub szmaty albo koce i prześcieradła.
 2. Po drugie to potrzebujesz kilka patyków lub rurek i dobrą taśmę klejącą.
 3. Oprócz tego to byś musiał się zaopatrzyć w worek cementu i odrobinę żwiru.

Tak więc jeżeli posiadasz te materiały wyżej wymienione i trochę wolnego czasu. To oczywiście śmiało możesz już zacząć tworzyć taką, czy też podobną rzeźbę postaci ducha.

Przede wszystkim ta sztuka dekoracji z betonu postaci ducha, to idealna oprawa ogrodu. A ponadto ciekawy element dekoracyjny tarasu lub patio. Bo w sumie to już od ciebie zależy, gdzie usadowisz swój ręcznie wykonany ornament. Dlatego rób to, co uważasz za stosowne.

Wyjątkowe dekoracje sztuki rzeźby z betonu tworzone zeNaucze cię robić niesamowite rzeźby z betonu, wystarczy, że powiesz tak chcę tego.

Przede wszystkim to zobacz, jak wyglądają dekoracje zrobione z lalki!

Ażeby wykonać tego typu ozdobę, aby móc ją potem podziwiać w swoim ogrodzie. To bez wątpienia, potrzebujesz głowę lalki, szmatki z ubrań, butelkę i odrobinę betonu.

Co więcej, technika wykonania dekoracji postaci dziecka jest taka sama, jak u postaci ducha. W związku z tym już wiesz, że taką ozdóbkę to w godzinę zrobisz.

 

zobacz czego możesz się nauczyć robić, a wszystko to dekoracje

 Ponadto sztuka dekoracji z betonu postaci Baby Wangi.

A może chciałbyś abym ci pokazał, jak powstała sztuka dekoracji z betonu postaci zwanej BABA WANGA.

To przede wszystkim jedna z łatwiejszych ozdób jaką można samodzielnie wykonać. Między innymi dlatego, że ten motyw od artysty wymaga tylko kilku elementów składowych. Takich jak:

 1. Tak więc ta sztuka dekoracji, to na pewno wymaga abyś posiadał kilka rurek metalowych. Aczkolwiek jeżeli będą one z plastiku, to mogą być. Ponieważ także spełnią swoją funkcję jako stelaż, czyli konstrukcję rzeźby.
 2. Co więcej, abyś zrobił ten element zdobniczy, to będą ci potrzebne stare ubrania. Oczywiście te najlepiej pasujące to ubranie po babci. To dlatego, że Baba Wanga jest już babcia w podeszłym wieko.
 3. Bo to już chyba wiesz, że cement woda i piach. Oczywiście, że w połączeniu utworzą konsystencje betonu. Albowiem sztuka dekoracji z betonu bazuje na tej mieszance produktów. Być może się domyślasz, że bez tej mikstury to raczej nic nie ulepisz.
 4. No ale ostatni element tej dekoracji jest tylko dodatkiem. Jednakże to od ciebie zależy, czy szklany znicz w kształcie serca będzie tym elementem zdobiącym.

Pokarzę ci jak zrobić rzeźbę z betonu Baba Wanga

 

No i wreszcie jest sztuki piękne, czyli wystrój kobiecy.

A zatem ta przepiękna rzeźba figuratywna 3d ze zdjęcia poniżej. Z pewnością jest wykonana z MANEKINA pochodzenia wtórnego. Ponadto z betonu oraz szmat lub ubrań.
Co więcej, ażeby wykonać rzeźbę figuratywną wyżej przedstawionej kobiety. Albowiem, jedyne czego ci trzeba, to MANEKINA i wcale nie musi być on kompletny. Oprócz tego, będzie ci potrzebna z taczka betonu, trochę ubrań i godzina wolnego czasu myślę, że starczy.

Tak właściwie wygląda przepis na fajną babkę lub niezłą szprychę. Albo zaś na scenerię z Matkę Boską. To dlatego, że co niektórzy widzą w tej kobiecej ozdobie ów Matkę Boską.

Ponadto, aby zrobić taką ozdóbkę to potrzebujesz godzinę czasu. Oczywiście ta godzina to stąd się wzięła. Ponieważ bacznie uważałeś i można by powiedzieć, że na mojej lekcji.

Pomysł na dekoracje ogrodu z betonu w postaci rzeźby pięknej kobiety

 

Kolejna jest sztuka dekoracji rzeźb z połączenia ubrań ciuchów z dodatkiem betonu.

A ponadto wydawać by się mogło, że w wykonaniu to skomplikowana i pracochłonna dekoracja. Jednakże w rzeczywistości jest całkiem odwrotnie niż się wam wydaje. Ponieważ aby zrobić taką, czy też podobną rzeźbę z betonu, to potrzebujemy na to 3 godzin  pracy.  Sztuka z betonu z dodatkiem szmacianych ubrań, to ciekawy pomysł na dekoracje ogrodu i posesji domu

Po drugie to sztuka dekoracji z kamienia naturalnego.

Bez wątpienia, w tym artykule dowiesz się ciekawych informacji na temat ręcznego malowania. Oprócz tego to pokażę różnego typu ornamenty. Ponadto różne scenerie i motywy.

W związku z tym to będę pokazywał ciekawe ozdoby z różnego typów kamieni. Choćby z kamienia polnego lub granitu, piaskowca oraz łupka.

Ponieważ kamień naturalny to prawdziwy element dekoracji wizualnej ogrodu. Oprócz tego to może być wnętrze domu lub mieszkania.

Zatem, czy sztuka dekoracji z kamienia naturalnego posiada uniwersalne zastosowanie.  Jeżeli chodzi o moje zdanie na ten temat to oczywiście, że posiada. Gdyż w każdym jednym miejscu dekor tego typu się zacnie prezentuje.

Przede wszystkim pokrótce opowiem o tej sztuce.

A mianowicie to o dekoracji zwanej LEWITUJĄCE KAMIENIE.

Tak więc ta sztuka dekoracji z kamienia naturalnego została wymyślona przez artystę z za oceanu. A mianowicie mowa jest o artyście, który się nazywa  Woodsa Dave.

Jednakże to co godne uwagi, że jeżeli chciałbyś udekorować tą sztuką jakieś miejsce. Zatem niech będzie, że to ogród. No to powinieneś się przygotować na spory wydatek, bo akurat to kosztuje.

Ponieważ musisz wiedzieć to, że sztuka dekoracji LEWITUJĄCYCH KAMIENI to ceniony produkt. Oczywiście mowa jest o nabywcach, którzy się znają na sztuce,jak mało kto.

Jednakże tylko te dekoracje potrafią tyle kosztować, które to wykonał artysta Woods Dave . Albowiem ceny ozdób w postaci lewitujących kamieni wahają się w granicach od 15 do 40 tyś dolarów.

Tak więc, czy tobie odpowiada, taka naturalna sztuka dekoracji. Co więcej, to może chciałbyś przystroić swoją miejscówkę tego typu dekorem. W którym zaś motywem przewodnim są kamienie. Ponadto kamienie, które wyglądają jakby lewitowały w powietrzu.

Jak chcesz to oczywiście mogę ci pokazać, jak tego typu ornament zrobić. No ale to co istotne, że nie wydasz na ten widok ani złotówki. Być może się mylę, ale wydaje mi się, że w ten sposób możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy.

No bo w tym przypadku za wysoką ceną tego produktu stoi nazwisko artysty. Albowiem to on jest pionierem. Co więcej ta sztuka dekoracji lewitujących kamieni została przez niego zapoczątkowana. To dlatego stąd ta cena.
Lewitujące kamienie to ciekawa dekoracja, a którą mogę ci pokazać jak ją zrobić

 

A trzecia zaś będzie sztuka dekoracji oświetlenia i lamp.

Tak więc tym razem możesz się nauczyć tworzyć przepiękne i oryginalne scenerie z lamp stojących, jak i wiszących.

Przede wszystkim ten rodzaj sztuki  dekoracyjnego oświetlenia z recycled  wykonuje się ze spawanego złomu metalu stali złomu recyklingu. Dlatego w tym przypadku twoja nauka robienia sztuki dekoracji przejdzie test umiejętności.

Ponieważ ta ozdoba już nie należy do tych, co można ją zrobić w godzinę czasu.Albowiem to pracochłonny projekt i oprócz tego wymaga posiadania jakiś tam narzędzi.

Jednak jeżeli masz trochę więcej czasu i posiadasz tych kilka podstawowych narzędzi. A choćby takich jak spawarka i przecinarka. No to bez wątpienia  możesz się już zabierać za tworzenie takiej lub podobnej lampy art deco. Bez wątpienia to także nauka robienia dekoracji ze złomu, jako niesamowite oświetlenie stojące zewnętrzne do ogrodu. Które zaś posiada 15 punktów oświetlenia i jest w kształcie gniazda ptaka na drzewie

Zresztą, jak chcesz to mogę cię nauczyć robić wyjątkowe i śliczne donice ozdobne.

Może najpierw zobacz to, co w tym temacie moja sztuka dekoracji ma ci do zaoferowania. A być może takie dekoracje z doniczek są tym, czego tak naprawdę szukasz, o czym jeszcze nie wiesz. Jednak to, co jest oczywiste, że jak czegoś nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział, jak to smakuje.

Sztuka dekorowania doniczek to także jest w moim planie w którym będę pokazywał, co i jak zrobić aby w efekcie powstała dekoracja lub ozdoba.

A zatem może interesuje cię sztuka dekoracji zwierząt?

Dlatego, jak chciałbyś zrobić choćby takiego pająka, jak na zdjęciu poniżej.A bez wątpienia to sporych rozmiarów pająk.Który zaś powstał z połączenia metalu, betonu i pianki montażowej.

To wydaje mi się, a raczej jestem tego pewny, że poradzisz sobie  bez problemu.Z wykonaniem takiego, czy też podobnego ozdobnego pająka.

Tak więc to od ciebie zależy, którą dekoracje  zrobisz. Albowiem masz  wiele opcji do wyboru.

Nauka robienia sztuki dekoracji interesujących zwierząt, zobacz na tego pająka jego też mogę ci pokazać jak go zrobić

Po piąte to sztuka dekoracji rzeźby ze spawanego metalu złomu?

Oczywiście, że mogę cię nauczyć robienia sztuki rzeźby ze spawanego metalu stali złomu recyklingu. Jednakże ten projekt w postaci diabła nie jest już dekoracją prostą i łatwą w wykonaniu. Aczkolwiek dla chcącego nic trudnego.

W związku z tym, abyś mógł wykonać tego typu ornament to potrzebujesz.

Po pierwsze to na pewno dużo wolnego czasu ci trzeba. A oprócz tego to kilka specjalistycznych narzędzi.Przede wszystkim to spawarka, a najlepiej półautomat mig . A ponadto jakaś przecinarka do metalu, może być z marketu.

No, ale jakbyś miał takie urządzenie, jak plazma to byłoby super. Ponieważ tym urządzeniem można ciąć metal niczym ostrym nożem.  Co w konsekwencji w znaczący sposób poprawia jakość wykonywanej pracy.  W rezultacie to skraca czas zrobienia takiej dekoracji.

Sztuki rzeźby z metalu także mogę cię nauczyć, tylko czekam aż będziesz gotowy do działania, czyli cięcia i spawania.

W podsumowaniu sztuka dekoracji z czego po padnie wygląda dość obiecująco.

Czy już wiesz, co trzeba zrobić, aby wykonać dekoracje ogrodu z mix recyklingu?
Oczywiście, że nie musisz zbyt wiele robić, aby wykonać takie oryginalne dekoracje do ogrodu i nie tylko z mix recyklingu. Albowiem jedyne, co ci potrzeba, to podążać za moją sztuką, czyli Metalminionpl.

Zatem możesz być tego pewny, że poprowadzę cię za rączkę, od punktu a aż do samego końca. Być może nie wiesz choć wspominałem już o tym.

No bo w sumie to wystarczy napisać do mnie w komentarzu lub na maila.  co za dekoracje chciałbyś wykonać.  W konsekwencji i to specjalnie dla ciebie napiszę takiego posta, w którym ta zawarta wiedza,  pomoże ci zrobić zamierzoną dekorację.

Może w to nie uwierzysz, ale wszystkie te dekoracje, jakie pokazałem, są do wykonania. Przede wszystkim przez osoby, nieznające się na tego typu rzemiośle.

Albowiem nauka robienia sztuki dekoracji jest dość prosta. Ponieważ nie ma w tym nic na tyle trudnego, z czym sobie nie poradzisz. A ponadto z czym możesz mieć problem? No może oprócz ornamentu rzeźby Diabła, bo ona jest trochę problematyczna w wykonaniu. Co do reszty ozdóbek, to bułka z masłem i do tego z twoim ulubionym.

Tak więc może już czas, aby coś ciekawego stworzyć, na początek jakąś prostą dekoracje. Przede wszystkim musisz być tego świadom, że robienie sztuki dekoracji rozwija umysł. Co więcej, jednocześnie wycisza twoje wnętrze uwalniając cię od tych złych emocji. Które zaś tworzą dość nieprzyjemną atmosferę wokół twojej osoby, jak i osób ci bliskich.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑