Sztuka metalu z odzysku mojego stylu!!

Sztuka metalu z odzysku to jedno, a oprócz tego jest…

Metalminionpoland to przede wszystkim Sztuka metalu z odzysku pod postacią rzeźb figur lamp i oświetlenia. Oprócz tego tworzę jedyne w swoim rodzaju dekoracje do wnętrz, jak i na zewnątrz. Oczywiście wszystkie te prace wykonałem z materiałów wtórnego pochodzenia.

A zatem zapraszam do świata czarów i magii Artysty Partyzanta Amatora.

W związku z tym, że opis strony jest prze ze mnie napisany to może on wyglądać nietypowo. Dlatego proszę o wyrozumiałość!

Zacznę od tego, że jestem artystą samoukiem w pewnym sensie z powołania, a sztuka tworzenia jest całym moim życiem!

 To oczywiste, że tworzyć prawdziwą sztukę ciężko się jest nauczyć, a to dlatego, bo prawdziwą sztukę tworzy samo życie.

A to, czym w rzeczy samej jest piękno sztuki, czym jest dla ciebie, jak ją interpretujesz i się odnosisz do niej. Co więcej, czy sztuka metalu tworzona z odzyskanego materiału, czyli złomu recyklingu, ma w sobie to piękno?

Jednakże zanim dokonasz oceny mojej sztuki, to najpierw dogłębnie zweryfikuj prace, które stworzyłem w znacznej ilości. Ponieważ takie powierzchowne oględziny sztuki pracy rzemiosła artysty odsłonią tylko to, co jest na wierzchu, czyli nic takiego, co mogłoby przyciągnąć uwagę odbiorcy.

Tak więc jeżeli jesteś już na to gotów i chcesz poznać prawdę o tym wszystkim, co jest przed nami ukrywane. W związku z tym wystarczy podążać za mną i moją sztuką świadomego wyboru. Albowiem ona jest drogą, która prowadzi w miejsce, w którym prawda jest naga bez odzienia. 

Blog sztuka metalu z odzysku

Innymi słowy piszę bloga po to, aby pokazać wartości tego, co sztuka metalu z odzysku na ogół ma do zaoferowania. A ma i bez wątpienia jest tego sporo, a czy są to wartościowe informacje warte twojej uwagi.

Z pewnością tak jest, a prócz twojej uwagi są warte uwagi każdej jednej osoby, która chciałaby doświadczyć sztuki tworzenia. Choćby rzeźb ze spawanego metalu złomu, albo oświetlenia lub lamp z recyclingu.

Albowiem cała ta głębia, to co w sztuce jest najistotniejsze siedzi troszeczkę poniżej poziomu powierzchni w miejscu ogólnie dostępnym. A zatem dlaczego, tak mały procent osób oglądających dane dzieło dociera do ów miejsca, czyżby zabrakło im sił, czy może chęci.

Jedno jednak wiem na pewno, że to co tam siedzi w głębi serca i duszy artysty jest czymś magicznym.  Zanim to odkryłem myślałem, że sztuka jest iluzją. Ponadto że artyści twórcy sztuki pokazują widzą swoje sztuczki, które potrafią zaczarować któregoś widza z kolei.

Oczywiście przyznaje się do błędu w ocenie sztuki jako formy przekazu, wyjątkowości itp. i żałuję. Choćby tego, że kilkadziesiąt lat żyłem w pewnej nieświadomości o istnieniu czegoś…

Trudno jest namówić kogoś, aby się zainteresował tematem zupełnie mu obcym, w tym przypadku sztuką z metalu. W związku z tym, że jestem świadomy konsekwencji z namawiania. Dlatego powiem tylko to, abyś otworzył umysł i dokonał świadomego wyboru. Być może ten wybór sztuki odmieni twoje życie, jak się to stało w moim przypadku.

Zapewne chcesz wiedzieć, czy moja decyzja okazała się być tą słuszną, czy warto było robić reset. Jednakże aby uzyskać odpowiedź na to i wiele innych pytań z życia wziętych musisz zmienić kanał.

Moja sztuka dnia codziennego

Sztuka z recyklingu którą zrobisz

GRU Dru i Minionki

Blog z życia artysty Polaka.

Tak właściwie blog z życia artysty Polaka to kanał na który miałeś się udać aby zaczerpnąć informacji. Choćby o wyżej wymienionym resecie i jego skutkach.

To przede wszystkim na tym kanale bloga opisuje, jak wygląda życie w Polsce! A z racji tej, że jestem artystą to w związku z tym będę opisywał własne doznania.

Innymi słowy jest okazja pozyskać bardzo ciekawe informację o życiu, których na próżno szukać w sieci. Możesz spróbować, jednak na ile są one prawdziwe i rzetelne niusy to zaraz powiem. Albowiem z mojego doświadczenia wiem, że dość słabo to wygląda, a ten przekaz informacji jest zwyczajnie zakłamany!

Lampy sztuka metalu z odzysku i miks recyklingu.

Metalminionpoland to także sklep z lampami  inny niż wszystkie!  Ponieważ znajdziesz tu sztukę oświetlenia lamp z miks recyklingu w różnych wariacjach stylu, wykonaniu i materiału itd.

Przede wszystkim inspiruje mnie miniona epoka, w której praca ludzkich rąk była doceniana! Co więcej takie produkty ręcznie wykonane posiadają swoją duszę. Oczywiście którą otrzymują w trakcie procesu tworzenia.

Oczywiście dzięki temu taki produkt nabiera niepowtarzalnego charakteru. A oprócz tego, że spełnia funkcję użytkową to także cieszy oko.

A zatem pokrótce opowiem o swojej pracy rzemiośle i o tym jakiego rodzaju lampy są tworem mojej wyobraźni. 

Lampy designerskie sztuki metalu z odzysku są do nabycia w sklepie Metalminionpoland

Lampy wewnętrzne dekoracyjne z metalu

Lampy zewnętrzne metalowe z recyklingu

Ponieważ to piękne i funkcjonalne oświetlenie dla każdego rodzaju wnętrz. Co więcej lampy te charakteryzują się unikatowym, stylowym designem. W związku z tym wspaniale komponują  z nowoczesnymi wystrojami, jak i aranżacjami retro. 

Lampy zewnętrzne sztuka metalu z odzysku w oryginalnym stylu

Lampy kolekcjonerskie sztuka metalu z odzysku

Lampy kolekcjonerskie sztuka metalu z odzysku marki METALMINIONPOLAND

Edycja limitowana kolekcji figur lamp niestandardowych postaci nikczemnego sługi Minionka jest w całości wykonana z materiałów wtórnych. Oczywiście metalowy złom jest tym podstawowym surowcem budulcem Minionka lampy.


Facebook


Twitter


Instagram


Tumblr


Pinterest

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑