To dlaczego poszedłem na wybory, bo życie wymaga

Dlaczego poszedłem na wybory mimo tego, że wiem, iż to i tak nic nie da. Dlatego w tym wpisie z mojej sztuki życia dnia codziennego opiszę to, co mnie skłoniło do pójścia na ów wybory.

Albowiem, jak wszystkim wiadomo, że wczoraj Polscy obywatele mogli oddawać swoje cenne głosy. Z pewnością na wybranego przez siebie kandydata w wyborach do sejmu i senatu. Innymi słowy, wczoraj wybieraliśmy, niby w demokratycznych wyborach osoby. Które zaś w naszym imieniu, czyli społeczeństwa mają czynić tak, aby nam obywatelom żyło się lepiej.

Przede wszystkim może zacznę od tego, że nie jest to prawdą, że żyjemy w państwie demokratycznym. Prawdę mówiąc, to nie ma czegoś takiego jak demokracja, na pewno nie w Polsce. Ponieważ to nie jest tak, jak sobie myślimy, że my jako naród mamy jakiś wpływ na to, co się dzieje.

To dlaczego poszedłem na wybory, nie jest żadną tajemnicą.
To dlaczego poszedłem na wybory, nie jest żadną tajemnicą.

Jednakże, dlaczego poszedłem na wybory zagłosować.

Czy po to, aby podnieść frekwencję wyborczą?

Przede wszystkim dlatego, że jak na razie żyje wśród społeczeństwa, a my ludzie. Którym zaś odebrano wolność, musimy się trzymać razem. Ponieważ w jedności jest siła i te mendy, co rządzą o tym wiedzą.

To między innymi dlatego próbują na wszelkie sposoby poróżnić ludzi między sobą. To dlatego są kluby piłkarskie, religia i wiara w innego Boga. W związku z tym, jak myślisz, że po co wymyślono zawody sportowe. Co więcej, imigranci, ideologia dżender i wiele innych jest tego przykładem, co nas różni.

Po co to robią, a po to, tak jak wspomniałem, żebyśmy my ludzie nie mogli się im postawić. Podobnie mogłoby się wydarzyć, jak za starych czasów, gdzie chłopi ruszają na zamek, po czym biorą takiego złego Włodarza i wieszają za jaja. Ponadto zabierają im to, czego mają w nadmiarze.

Jednakże wrócę jeszcze do tematu demokracji, jaka niby w Polsce i na świecie obowiązuje. Tak więc, jeżeli jest demokracja, to dlaczego Facebook blokuje przed wyborami tych, co mają swoje zdanie. Ponieważ są świadomi tego, co się na świecie wyprawia, że wracają czasy niewolnictwa, jak to było kiedyś. Może i dlatego poszedłem na wybory, bo Facebook mnie zablokował, moje transmisje na żywo. Tylko dlaczego, nie mogę się wypowiadać na żywo, bo mam swoje zdanie na temat tego gówna i szamba, w jakim się obecnie znajdujemy.

W gruncie rzeczy dlatego poszedłem na wybory,

ponieważ uważam, że jest to mój obowiązek. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że to i tak nic nie zmieni naszego bytu, Albowiem jesteśmy niewolnikami systemu, tych świń przy korycie. Którym zaś ciągle mało pieniędzy, ile by nie było to i tak wciąż czują ich brak i niedosyt. Przede wszystkim pieniądze są tylko narzędziem. Co więcej, to narzędzie jest w rękach nieodpowiednich ludzi. To dlatego, że oni są chorzy i opętani manią posiadania czegoś, z czego i tak nie korzystają.

Dlaczego poszedłem na wybory, czy mam nadzieję, że to coś zmieni, nie sądzę.
Dlaczego poszedłem na wybory, czy mam nadzieję, że to coś zmieni, nie sądzę.

Jednak, co najważniejsze to tutaj możesz zobaczyć wczorajsze wyniki wyborów. Ponadto jak masz ochotę, to zapraszam cię na stronę moja sztuka życia.

Tak właściwie wygląda Polska, jak nie wierzysz, to zobacz ten krótki filmik, w którym pokazano to, co najlepsze.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑