To twoje życie, a moja sztuka dnia codziennego

To jest twoje życie, a to jest Moja sztuka dnia codziennego. Dlatego masz opcję świadomej i dobrowolnej decyzji.  Tak więc, zastanów się nad następnym krokiem. Co w tym przypadku zrobisz, idziesz dalej i wchodzisz w to ze mną. Aczkolwiek możesz także i zawrócić, ale czy jest to twój świadomy wybór, oby tak. To jest twój wybór, tak więc dokonaj słusznej decyzji, która może zmienić twoje życie. To jest ta chwila, ten moment, który może cię uświadomić, że jest coś więcej na tym świecie, niż nam się tylko wydaje.

Nie jest to matrix, ponieważ ten świat, do którego oczywiście mogę cię zabrać.  Jest czymś więcej, niż złudną perspektywą na coś, czego tak naprawdę w rzeczy samej nie ma.

Przede wszystkim to nie są obietnicę ani do niczego cię nie namawiam. Nie zagwarantuje Ci także tego, że twoje życie ulegnie zmianie, że się polepszy. Owszem, może tak się stać, ale to wszystko zależy od Ciebie. Aczkolwiek, może się i tak stać, że zrozumiesz pewne wartości, których jakoś dotąd nie dostrzegałeś, Czy Ty rozumiesz, że żyjesz w ciągłym strachu.

Ponadto twoje życie to jeden wielki lęk

Oto, że przyjdą,że Ci coś zabiorą, W rzeczy samej tak właśnie wygląda strach. Tylko mi nie mów, że nie czujesz tego bata, który tylko czeka, aby cię wychłostać. Tak jak za starych czasów, kiedy człowiek był bity i poniżany. A jego miejsce zaś było, no wiecie, mi jest ciężko o takim czymś pisać. Aczkolwiek, co jest najgorsze, że to nadal działa, ten system niewolnictwa, on wcale nie upadł.

Ponieważ ten chory system został dostosowany do obecnych czasów, Tutaj się nic nie zmieniło. Albowiem to tylko tak wygląda, jakby było wszystko w porządku, że jest nam dobrze. Ponadto Ty jako obywatel w państwie Demokratycznym myślisz sobie, że to między innymi, od Ciebie zależy, od nas wszystkich, kto będzie w naszym imieniu rządził.

Innymi słowy, myślimy, że wybieramy Suwerena, który chce dla nas jak najlepiej. Aczkolwiek, czy wiesz, ile masz do gadania i co twój głos znaczy w państwie demokratycznym, tyle, co nic, zero. Jesteśmy, tak jak już mówiłem niewolnikami, a Twoje życie, moje, nas wszystkich, jest więzieniem. Co więcej, ten Suweren, który ma w naszym imieniu zarządzać państwem. No i co oczywiste, że ma tak to robić, aby nam obywatelom żyło się coraz lepiej.

Jednakże ten Bydlak, jakiego niby sami wybraliśmy w demokratycznych wyborach, zakłada nam, te oto niewidzialne kajdany. Które zaś mimo tego, że ich nie widać, to ciąża nam strasznie. A Ty, Tobie jest dobrze, bo masz pięćset plus. Bo Ci obiecano 4 tys. najniższej pensji, bo ci obiecano wiele innych dodatków.  Co więcej, twoje życie, w szczególności świadomość jest zaszczuta, nie, ty nie masz prawdziwej świadomości. Tobie się tylko tak wydaje, ale to nie to samo. Czy myślisz, że Polska jest na tyle bogatym krajem, aby ją było stać na takie ulgi i przywileje?

Co więcej, myślisz, że twoje życie się zmieni?

Nie wiem, czy wiesz, ale Polski już prawie nie ma, ten kraj nie jest rządzony przez osoby suwerenne. To nie są ci, których wybraliśmy, bo tak naprawdę, my nikogo nie wybieramy.  Co, że dostaniesz więcej, jak więcej musisz wydawać, bo automatycznie wszystko drożeje. No powiedz mi teraz, ile tak rzeczywiście z wypłaty ci zostaje, Czy masz coś na koncie odłożone?

Dlaczego tak się dzieje, czy dlatego, że za wszystko trzeba słono płacić, że podatek naliczany, od podatku. Wszystkie państwowe firmy podniosły ceny za swoje usługi, tylko po to, aby nas obywateli wydoić do cna, aby nam nic nie zostało.

Taka jest polska, taki jest świat, Bo w rzeczy samej, taka jest rzeczywistość.

Dlatego, spróbuj zostawić swój lęk, pozbądź się go i otwórz swój umysł.

Pozwól, aby twoim życiem kierowała świadomość.

Już czas zacząć podejmować świadome decyzje, a nie bo ktoś tak powiedział, że masz zrobić i ty to robisz.

Ponieważ jak chcesz, to możesz iść ze mną tam, gdzie Ci mówiłem. Tylko, Nie wierz w nic i w nikogo, To także się tyczy i mnie, Ja Ci nie każę wierzyć w to, co piszę. Aczkolwiek nie twierdzę, jakoby moje słowa były kłamstwem. Ja Ci tylko mówię, abyś otworzył umysł i uwolnił świadomość. Albowiem to ona zweryfikuje to, czy mówię prawdę, czy też nie.

Twoje życie to wieczny lęk i strach, nie pozwól na to.
Twoje życie to wieczny lęk i strach, nie pozwól na to. 

 

Jedna myśl na temat “To twoje życie, a moja sztuka dnia codziennego

Dodaj własny

  1. Pingback: %%%%%%%%%%%%%%%%%%

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑