W MOIM ŻYCIU DOŚWIADCZYŁEM

W ŻYCIU DOŚWIADCZYŁEM ….

W moim życiu doświadczyłem wiele dobrego, jak i złego.

Bez wątpienia w moim życiu doświadczyłem wiele złego, jak i wiele dobrego. Zatem mój bagaż doświadczeń jest sporej wielkości. Ponadto, co dziennie dokładam do niego nowe treści.

Bo nie sztuką jest przeżyć życie na kanapie. A wręcz przeciwnie, sztuki trzeba doświadczyć na własnej skórze. Albowiem dopiero wtedy możemy poczuć, czym tak naprawdę jest życie.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że życie masz tylko jedno!! Dlatego ceń dar jaki dostałeś od Boga. Ponieważ czas ucieka niczym rwąca rzeka, bez możliwości powrotu do tych chwil. Oczywiście w których mógłbyś zmienić to i tamto. Choćby losy swojego życia.

Na początku trzeba zadać sobie fundamentalne pytanie dotyczące życia, czym one tak naprawdę jest w rzeczy samej!!

Jak powinno takie życie wyglądać, które jest w pełni wykorzystane aż na 100%? 

To oczywiste, że każdy na swój sposób życie przeżywa. Jednakże, czy wybór akurat tej drogi doprowadzi go do spełnienia!

Bo tak właściwie, to spełnienie w tym wszystkim jest najważniejsze. Ponadto ono uczyni z Ciebie osobę szczęśliwą z posiadania życia. 

Albowiem większa część społeczeństwa ma problem z odpowiedzią, na tak proste wręcz oczywiste pytanie. A zatem, czym dla ciebie, dla osoby pytanej jest życie?

Co takiego w życiu doświadczyłem, z czego jestem dumny? 

Tylko zrób to na spokojnie, usiądź sobie i pomyśl, co ja w życiu doświadczyłem. Czyżby pytanie okazało się trudniejsze niż myślałeś, to nic takiego.

Bo pytając 20 osób, dlaczego, co rano wstaje i idzie do pracy,  której to szczerze nienawidzi.

A zatem dlaczego on to robi, być może trudno w to uwierzyć. Ponieważ 19 osób odpowiedziało w identyczny sposób, że robią to, co inni. No bo każdy rano wstaje i idzie do pracy, to i ja tak robię, jak wszyscy. 

Jednakże ta jedna osoba była innego zdania. Przede wszystkim bez zastanawiania się odpowiedziała, że po to wstaje, aby pójść do pracy która ją spełnia. 

Ponadto robi to, co zawsze chciała w życiu robić i co ją od zawsze fascynowało. W konsekwencji życie zawodowe tej osoby jest w pełni szczęścia. Oczywiście w ten sam sposób wygląda życie prywatne, które także jest pełnią szczęścia.   

Wreszcie w życiu doświadczyłem świadomego wyboru.

Tak więc droga,  którą podążam w wyznaczonym kierunku, jest moim świadomym wyborem. Bez znaczenia na to, czy się to komuś podoba, czy też … 

A myślałem, że w życiu doświadczyłem już wszystkiego, co złe. 

Przede wszystkim nie miałem pojęcia, do czego są w stanie się ludzie posunąć, że mogą być aż tak okrutni i bezlitośni.

Kiedy w życiu doświadczyłem po raz pierwszy sztuki tworzenia.

Na chwilę obecną największą moją pasją, jaką do tej pory w moim życiu doświadczyłem. To oczywiście tworzenie sztuki mojej podświadomości, z czego się tylko da. 

Jednakże taki stan rzeczy w moim życiu jest od nie dawna, bodajże od 11 2017. A co było przed tym, zanim poznałem się ze sztuką i doświadczyłem prawdziwego życia. 

Tak więc mam ukończoną szkołę zawodową o kierunku elektromonter. 

Przede wszystkim wtedy był to mój świadomy wybór iż chciałem pracować jako elektryk. Jednak długo to nie trwało. Gdyż moja kariera elektryka, zaraz po ukończeniu szkoły zmieniła swój obecny status z elektryka na dekarza. 

Aczkolwiek miejsce pracy nie uległo zmianie, tylko wykonywana profesja. Teraz wiem, że to wszystko czego w życiu doświadczałem, było jakoby przygotowaniem mnie do obecnej misji.

 W związku z tym to najpierw zostałem dekarzem. Po czym mistrzem cieślą, a na koniec mistrzem izolerem.

Oczywiście była to czysta partyzantka, bez jakiegokolwiek planu w przyszłość. Innymi słowy te 20 lat pracy na budowie, w wyżej wymienionych zawodach. To bez dwóch zdań, było ów przygotowaniem do czegoś, co miało nadejść. 

No i nadeszło z takim rozmachem, że  dwa lata potrzebowałem na to, aby w pełni zrozumieć istotę przekazu mojej sztuki.  

Na początku trudno było mi to pojąć, że moje życie zmienia się o 360 stopni. Ponadto, że ludzie są zdolni do wszystkiego, w imię czegoś czynią okropne zło. 

Co więcej jednocześnie świadomie zadają drugiej osobie ból. Być może czerpią z tego satysfakcje. Jednak na pewno brakuje im cech moralnych, sumienia i wartości ludzkiej. 

Bo ludzie są niczym zwierzęta trzymane w klatkach. Zaś którym stopniowo zaciera się świadomość. Aczkolwiek tego, co jest fundamentem i podstawą ludzkiego życia. 

Przede wszystkim to sztuka uwalniając mnie, nadała mi sensu życia.

Teraz już jestem pewien swojej drogi i celu do którego zmierzam kierowany myślą podświadomości. 

To już się zaczęło, tak mi powiedział ten, co z niebios zstąpił. Było ich wielu i powiedzieli rób swoje przyjacielu, niechaj przekaz wizji twojej będzie tego świadectwem. 

Tak w rzeczy samej wygląda potęga armii, która zmierza w naszym kierunku aby zadać decydujący cios ludzkości. Trudno jest zachować spokój jeżeli widzi się taką zgraję postaci sztuki diabła, szatana, lucyfera i Minionków.

Tak właściwie moja sztuka opiera się na tego typu postaciach, czyli złych.  

Aczkolwiek o tym, że sztuka Minions jest złem dowiedziałem się dość późno. Długo po tym, jak stworzyłem ich sporą ilość.

Innymi słowy stworzyłem armię 100 niestandardowych postaci Minions. Które zaś najprawdopodobniej mają służyć najgorszemu złu, a czy tak jest. 

Chyba ktoś się pomylił, bo jak na razie to ja jestem ich panem i mnie mają służyć.  Ponieważ moja osoba jest tą dobrą postacią, która walczy ze złem. 

Jednakże skłamałbym jeśli powiedziałbym, że tak było od zawsze. A dlatego, że w życiu doświadczyłem i tej drugiej strony, czyli zła. 

Być może był to jeden z etapów przygotowań mnie do obecnej misji. W związku z tym w życiu doświadczyłem nawet więzienia. Z pewnością po to, abym teraz był gotów i świadom okrucieństwa i zła.

 

W życiu trzeba to doświadczyć, aby być tego pewnym.

To dlatego w moim życiu doświadczyłem wiele ciekawych chwil, abym mógł zrozumieć sens tego wszystkiego, co nas otacza. Przede wszystkim teraz wiem, czym jest ból i cierpienie, czym jest radość i smutek. A ponadto wiara nadzieja i rozczarowanie.

Doświadcz mojej sztuki, która jest …

Zatem zobacz dwa lata z mojego życia, od kiedy doświadczyłem sztuki tworzenia.

Po krótka przedstawie moje prace. Oczywiście wszystkie te dzieła stworzyłem w okresie dwóch lat. Być może trudno będzie ci w to uwierzyć, jednak to  prawda.

Przede wszystkim wymienię tylko te najważniejsze z prac. Ponieważ trochę się już tego uzbierało myślę, że około ponad 400 różnorakich produktów sztuki tworzenia z czego się tylko da.

A zatem ta kolejna figura instalacji sztuki rzeźb jest wojownikiem Ninja i jednocześnie stróżem prawa.

Instalacja sztuki 13 twarzy artysty amatora!

Jedna z rzeźb sztuki spawania złomu.

Na tym zdjęciu jest główny bohater instalacji sztuki rzeźb o tytule 8 twarzy artysty amatora

Sztuka diabła Piszczałki w nowoczesnym wydaniu.

Rzeźba z pospawanych gaśnic

Jedna z rzeźb posiada dwie twarze i jest częścią instalacji sztuki rzeźb o tytule 8 twarzy artysty amatora

Dwie twarze artysty sztuki z recyklingu

Rzeźba jest wykonana ze złomu.

Instalacja sztuki rzeźb składa się między innymi z rzeźby głowy

Bo w życiu doświadczyłem ciężaru głowy diabła!

Realistyczna rzeźba sztuki spawalniczej.

Masz dowód tego, co nauka robienia sztuki dekoracji może cię nauczyć i pokazać, a jak widzisz na tym zdjęciu jest ponad 100 rzeźb prze zemnie zrobionych

Powered by WordPress.com. Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑